Gwiazdy

Michał Baryza z "Top Model" miał poważną operację. "Dziękuję za troskę i milion wiadomości"

Gwiazdy

Michał Baryza

Michał Baryza to finalista 4. edycji programu "Top Model". Jedną z jego największych pasji jest sport, który towarzyszy mu niemal codziennie. Niestety, jakiś czas temu, 29-latek doznał kontuzji, przez którą znalazł się w szpitalu. W mediach społecznościowych umieścił informację o przebytej operacji, podziękował też swoim fanom za liczne słowa wsparcia.

Michał Baryza - uczestnik programu "Top Model"

Udział w 4. edycji programu "Top Model" pozwolił Michałowi Baryzie zrealizować marzenie o pracy na wybiegu. Ambitny 29-latek, który znalazł się w finale popularnego show i zajął 2. miejsce w rywalizacji, do dziś próbuje swoich sił w modelingu. Nie ogranicza się jednak wyłącznie do jednego zajęcia. Widzowie TVN7 oraz użytkownicy platformy Player.pl mieli okazję śledzić zmagania Michała w programie "One Night Squad". Podczas wyprawy na Zanzibar mężczyzna musiał wykazać się doskonałą kondycją fizyczną i niespotykanym hartem ducha.

Takie wyzwanie z pewnością przypadło do gustu 29-latkowi, który słynie z wielkiego zamiłowania do sportu. W mediach społecznościowych Michał Baryza chętnie opowiada o zdrowym trybie życia i regularnych treningach, które pozwalają mu cieszyć się doskonałym samopoczuciem, ale i zadbaną, niezwykle umięśnioną sylwetką. Treści, które publikuje w sieci, stanowią niezastąpioną motywację dla wielu młodych ludzi.

Michał Baryza opuścił szpital po operacji

Finalista "Top Model" chętnie dzieli się w mediach społecznościowych sukcesami, które udało mu się osiągnąć nie tylko w modelingu, ale także w sporcie. Niestety, ze względu na doznaną kontuzję, 29-latek musiał na chwilę zrezygnować z aktywności fizycznej. Na swoim instagramowym profilu umieścił informację o przebytej operacji. Zwrócił się do personelu medycznego, który pomógł mu uporać się z problemem. Podziękował też swoim fanom za wsparcie i liczne wiadomości, które dodały mu otuchy w trudnych chwilach.

Wychodzę! Aleksandrów Kujawski, dziękuję za opiekę i za zoperowanie mojej przepukliny. Teraz tylko czas na regenerację i powrót do zdrowia. Dziękuję wszystkim za troskę i milion wiadomości

- napisał Michał Baryza pod zdjęciem, na którym zaprezentował wymowny gest. Przyjęta przez niego poza wyraźnie świadczy o tym, że sportowiec czuje się coraz lepiej.

Informacja o przebytym zabiegu i wyjściu Michała ze szpitala wywołała lawinę komentarzy. Internauci i tym razem nie zwiedli swojego idola, życząc mu jak najszybszego powrotu do formy.

- "Wracaj do zdrowia szybko!", "Szybkiego powrotu do pełni sił", "Dzielny pacjent. Zdrówka!" - pisali fani pod zdjęciem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Stretching z Michałem Baryzą

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości