Gwiazdy

Mateusz Damięcki pochwalił się sukcesem żony: "Dziś się spełnia Twój sen"

Gwiazdy

Mateusz Damięcki i jego żona Paulina Andrzejewska

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska mają powód do świętowania. Aktor zamieścił na instagramowym koncie zdjęcie wykonane pod gmachem Teatru Dramatycznego, by pochwalić się sukcesem żony. "Gratuluję z całego serca" - napisał.

Mateusz Damięcki od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Pauliną Andrzejewską, z którą ma dwóch synów: Franciszka i Ignacego. Oboje związani są ze światem artystycznym, ale to nazwisko aktora częściej pojawia się w nagłówkach. Wszystko wskazuje na to, że może się to zmienić, a dowodem na to jest chociażby ostatni post.

Mateusz Damięcki dumny z żony

Aktor zamieścił bowiem na swoim Instagramie fotografię z małżonką. Zdjęcie zostało wykonane pod Teatrem Dramatycznym. Wszystko po to, by podzielić się z fanami radosną wieścią:

Gwiazda Paderewskiego błyszczy w Warszawie! To piękny dzień, musical #Virtuoso to wspaniale przedstawienie! @teatrmuzycznywpoznaniu - dobra robota. A Tobie kochanie gratuluję z całego serca, włożyłaś w ten spektakl wszystkie swoje siły, nadzieje i marzenia! Dziś się spełnia Twój sen

- napisał z dumą.

Paulina Andrzejewska - kim jest?

Przypomnijmy, że żona Mateusza Damięcka jest tancerką, instruktorką i choreografką. To właśnie ona jest odpowiedzialna za układ do musicalu "Virtuoso", który opowiada o życiu Ignacego Jana Paderewskiego.

Nic zatem dziwnego, że pod postem aktorka posypały się liczne gratulacje, a wśród nich m.in. od koleżanek po fachu: Anity Sokołowskiej i Grażyny Wolszczak. Natomiast fani wprost pisali: "Super z was para", "Ma pan zdolną i piękną małżonkę", "Piękna para".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki. Nowe życiowe wyzwania artystycznej pary

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości