Marta Wiśniewska oczami dzieci. „Mamy dużo wspólnych pasji i fajnie się w tym zgrywamy”

Marta Wiśniewska Dzień Matki świętuje z najbliższymi, 17-letnią córką Fabienne oraz 18-letnim synem Xavierem. Jaką mamą artystka jest w oczach swoich dzieci? O domowych relacjach i podejściu do życia rodzina opowiedziała podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim.

Dzieci o Marcie Wiśniewskiej

Marta Wiśniewska z pewnością nie należy do surowych mam, karcących swoje dzieci za małe przewinienia. Jak przyznała córka, jest to jedna z nielicznych osób, do której zawsze zarówno ona, jak i brat mogą zwrócić się o pomoc i nie kończy się to ocenianiem. Marta zawsze stara się znaleźć dobre dla wszystkich rozwiązanie, które zaradzi niekomfortowej sytuacji. Poza tym łączy ją z dziećmi wiele wspólnych pasji. Jedną z nich jest miłość do tańca.

Razem oglądamy seriale, tańczymy czy koncertujemy i fajnie się w tym zgrywamy. Ja to lubię

- powiedział Xavier.

Marta zdradziła, że cieszy się z tego, że ma w sobie jeszcze tyle werwy i energii, dzięki której może szaleć z dzieciakami na snowboardzie czy kitesurfingu.

Szkoła tańca - wspólne przedsięwzięcie

Marta Wiśniewska razem z dziećmi prowadzi szkołę tańca. W wyniku kwarantanny rodzina musiała przejść na nieco inny tryb praca. W każdy wtorek i czwartek dzieciaki odpalają więc na Facebooku grupy dla młodzieży i udostępniają materiały z nowymi układami choreograficznymi. Wspólna praca i pasje bardzo zbliżyły do siebie rodzinę.

To jest super, że mamy taką przyjacielską relację, gdzie nie musimy się stresować. Mama nas zawsze zrozumie

– powiedziała Fabienne.

Marta przyznała nawet, że czasem chciałaby być surową mamą, ale nie potrafi, ponieważ słuchając problemów swoich dzieci, wie, że sama postąpiłaby podobnie, albo nawet w ten sam sposób, co one. Zamiast więc oceniać czy karać, stara się rozwiązywać problemy poprzez szczerą rozmowę.

Plany na przyszłość dzieci Marty

Dzieci Marty od najmłodszych lat były na świecznikach kolorowej prasy. Dziś są już prawie dorosłe. Fabienne w tym roku skończy 17 lat, natomiast Xavier 18. Jak dorastało się w rodzinie, która znała cała Polska? Dzieci przyznały, że na ich drodze pojawiali się różni ludzie. Zarówno tacy, którzy wykorzystywali sytuacje, jak i osoby bezinteresowne, z którymi znajomość przerodziła się w przyjaźń.

Co dzieci planują w przyszłość, czy pójdą w ślady rodziców? Xavier marzy o tym, aby zostać dziennikarzem. Za sobą ma już pierwsze staże. Fabienne natomiast interesuje się sztuką. Jak przyznała, chciałaby zostać profesjonalną tatuażystką.

Ja zacząłem od prowadzenia bloga sportowego piłkarskiego, trwało to prawie pół roku, potem rozszerzyłem działalność o polski oddział Manchesteru United w Polsce. Później jeszcze był staż w 'Przeglądzie sportowym'. Piszę jeszcze dużo opowiadań, wierszy i teksty piosenek

-powiedział Xavier.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości