Gwiazdy

"Hotel Paradise". Marietta Witkowska zdradziła datę ślubu. Kto pojawi się na uroczystości? "Najpierw miało być huczne wesele"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Marietta Witkowska

Marietta Witkowska ma przed sobą naprawdę wyjątkowy czas w życiu. Już wkrótce zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise" wyjdzie za mąż. Gwiazda zdradziła szczegóły uroczystości i zapowiedziała, kto pojawi się na przyjęciu. Czy zaprosi uczestników programu?

Marietta Witkowska - historia medialnej kariery

Marietta Witkowska zdobyła dużą popularność za sprawą udziału w pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Na rajskiej wyspie Bali poznała wówczas przystojnego Chrisa, z którym stworzyła parę. Dotrwali razem aż do samego finału. Dzięki sympatii pozostałych uczestników, którzy oddali na nich głosy, zostali zwycięzcami.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Po programie jeszcze przez kilka miesięcy tworzyli związek. Zamieszkali razem i planowali wspólną przyszłość. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Uczestnicy postanowili się rozstać i oddzielnie układać sobie życie na nowo. Chris jest obecnie z Moniką Czajkowską. Pod koniec lipca zakochani po raz pierwszy zostali rodzicami. Z kolei Marietta przez dłuższy czas nie miała szczęścia w miłości, o czym mówiła na swoim profilu na Instagramie, jednak wreszcie los się do niej uśmiechnął.

Marietta Witkowska planuje ślub

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise" od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z Patrykiem Świdowskim. Zakochani długo trzymali ten fakt w tajemnicy. Jednak niedawno pojawili się razem na jednej z show-biznesowych imprez. Teraz nie kryją już, że planują się pobrać.

- Obecnie jesteśmy na etapie zapraszania gości. Wiele rzeczy już mamy ustalonych. Planujemy pobrać się 30 kwietnia bieżącego roku. To wszystko jest mega śmieszne, bo oboje z narzeczonym jesteśmy niesamowicie spontaniczni. Planowaliśmy różne wersje. Najpierw miało być huczne wesele, później małe przyjęcie. Cały czas coś zmienialiśmy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na niewielką uroczystość - zdradziła gwiazda w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

- Ostatecznie postawiliśmy na bardzo kameralną imprezę, więc kilkakrotnie musieliśmy modyfikować i zmniejszać liczbę zaproszonych osób. Skupiamy się na najbliższych, chcemy, by ten dzień był dla nas wyjątkowy. Odkąd jestem influencerką to grono moich znajomych znacznie się powiększyło i bardzo chciałabym zaprosić wszystkich, ale stwierdziliśmy, że ten dzień powinien być jednak bardziej intymny. Pieniądze, które miały pokryć koszty dużego wesela, przeznaczymy na wspólne zwiedzanie świata i podróż poślubną - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości