Gwiazdy

Marianna Schreiber na niepokojącej, nagiej fotografii. "Zdjęcie uderza"

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Player.plMarianna Schreiber

Marianna Schreiber kolejny raz zwróciła na siebie uwagę mediów i wzbudziła dyskusję, publikując wymowne zdjęcie w mediach społecznościowych. Portal Dzień Dobry TVN postanowił zapytać modelkę o będący głównym motywem fotografii hejt.

Marianna Schreiber znowu szokuje

Uczestniczka Top Model jest obserwowana na Instagramie przez ponad 21 tys. użytkowników. Właśnie za jego pośrednictwem dzieli się z fanami, jak się okazuje, nie tylko fragmentami swojego prywatnego życia.

- HEJT. Stoi nade mną, I we śnie wciąż się pojawia… Cały czas żywy a wygląda jak zjawa. Nie wiem, czego oczekuje, nic nie mogę mu dać - zaczyna swój tajemniczy wpis Schreiber.

Post prawdopodobnie nie wzbudziłby emocji, gdyby nie zdjęcie, które dołączyła do niego modelka. Stoi na nim w samych kozakach, z wypisanymi na ciebie obelgami, w tym również niecenzuralnymi.

O co chodzi w zdjęciu modelki?

Pod wierszem Schreiber uchyla rąbka tajemnicy swoich intencji.

- Zdjęcie uderza. Pokazuje kobietę traktowaną przedmiotowo, często jak zwierzę - zwyzywaną za nic. Hejt to najgorsze zło cyber współczesności - czytamy.

Zapytana przez redakcję portalu internetowego Dzień Dobry TVN modelka, udzieliła znaczącej, choć równie enigmatycznej, co samo zdjęcie odpowiedzi.

- Hejt zaczyna się od tego, gdy użytkownik, któremu wydaje się, że jest anonimowy w sieci, wyładowuje swoje negatywne emocje, myśląc, że robi to słusznie, że przecież nie robi nikomu krzywdy. Granica między obiektywną opinią a hejtem jest bardzo cienka i bardzo łatwo jest ją przekroczyć. Hejt to nie są tylko wulgaryzmy, to często są wyrażenia, które trafiając do kogoś o słabej odporności psychicznej, do dzieci, nastolatków, mogą wyrządzić ogromną krzywdę - powiedziała naszej redakcji.

Modelka dodała, że sama każdego dnia otrzymuje wiadomości z groźbami, które mogłaby zgłaszać na policję, jednak nie ma na to siły. Zwróciła uwagę, że hejt wylał się na nią też pod jej ostatnim zdjęciem.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości