Gwiazdy

Małgorzata Rozenek wspomina trudne okresy w swoim życiu. "To była katastrofa"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca "Projekt Lady"

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy udzieliła tak szczerego wywiadu. W rozmowie z Żurnalistą odpowiedziała na trudne pytania, a także poruszyła kwestie życia z Radosławem, poronienia i starań o dziecko, a także rozrodu z Jackiem Rozenkiem. - Przeżywałam bardzo trudny czas w moim życiu, szczerze jak teraz o tym myślę, to była to katastrofa - zdradziła.

Małgorzata Rozenek – relacje z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Karierę rozpoczynała od prowadzenia "Perfekcyjnej Pani domu". Kolejnym krokiem był program "Projekt Lady". Prywatnie była żoną Jacka Rozenka, z którym doczekała się dwójki dzieci, a obecnie jest związana z Radosławem Majdanem, z którym ma synka Henia. Na podstawie zdjęć umieszczanych w mediach społecznościowych można wnioskować, że para tworzy związek idealny, a jak jest naprawdę?

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- My się z Radosławem nigdy nie kłócimy. Jedną z większych awantur, którą mieliśmy, była po filmie "Wyścig". James Hunt i Niki Lauda. Niewiarygodnie pokłóciliśmy się wtedy o to, kto ma wartościowsze życie i to nas nauczyło, aby nie wartościować, żyć (…). Kiedy te emocje się uspokajały, ale było nerwowo, nagle rozpoczął się film "Ronaldo vs. Messi" i zaczęliśmy się kłócić od nowa (…). Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że o takie rzeczy się denerwujemy – powiedziała.

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała, że przez 6 lat małżeństwa nigdy nie przyszło jej do głowy, by zakończyć związek z Radosławem. Partnerom udało się stworzyć niesamowity dom, z którego są dumni. - Nigdy. Nie mieliśmy nawet sekundy takiego myślenia (…). Mamy piękną relację i to jest największa wartość mojego życia, moja rodzina, mój Radosław, to, jaki niesamowity dom nam się udało stworzyć - wyznała.

Perfekcyjna dodała również, że w przeszłości nie tak wyobrażała sobie miłość swojego życia. Nigdy nie przypuszczała, że jej serce skradnie wytatuowany mężczyzna w stylu rockendrollowca.

Nie udałoby się na miliard procent. Miałam inne myślenie o tym, jak powinien wyglądać mój partner. Nie był w moich planach wytatuowany rock’n’rollowy kobieciarz 

Małgorzata Rozenek – starania o dziecko i poronienie

Szczęśliwe życie pary bardzo długo zakłócały nieudane starania o dziecko. Potomek był wspólnym marzeniem Małgorzaty i Radosława. Zanim urodził się długo wyczekiwany Henio, Gosia straciła ciąże. W rozmowie z Żurnalistą opisała emocje, jakie jej towarzyszyły w tym trudnym momencie.

- Te trzy lata nas zbliżyły (…). My po tej ciąży pojechaliśmy do Saint Tropez przeżyć żałobę po niespełnionej nadziei na wspólne rodzicielstwo. Cały miesiąc siedzieliśmy nad basenem i śpiewaliśmy piosenki z "Narodzin gwiazdy". Moje dzieci nienawidzą tego albumu (…). W lipcu wróciliśmy, w sierpniu dostałam telefon: "Przyjedź, jest jeszcze jeden sposób" (…). We wrześniu byłam w ciąży – powiedziała.

Małgorzata Rozenek – rozwód z Jackiem Rozenkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan ma na swoim koncie dwa małżeństwa, które nie przetrwały próby czasu. Pierwszym mężem gwiazdy był prawnik Łukasz Bukaczewski, drugim - aktor Jacek Rozenek.

- Rozwodząc się z drugim mężem, przeżywałam bardzo trudny czas w moim życiu, szczerze jak teraz o tym myślę, to była to katastrofa, zmieniło się wszystko, moja sytuacja osobista i zawodowa, bo to zbiegło się z rozpoczęciem zdjęć do "Perfekcyjnej" (…). – wyznała.

Trudne chwile Małgorzata odreagowywała sportem. W tamtym czasie sporo biegała. - Dla mnie, osoby, która odczuwa potrzebę uporządkowania, uspokojenia, to było dla mnie trudne. Wtedy spokój odnajdywałam w bieganiu (…). Później już nigdy nie biegałam z przyjemnością – dodała.

Po latach byli partnerzy dogadali się. Obecnie łączą ich nie tylko dzieci, ale także plany zawodowe. Wspólnie mieli zagrać w jednym z filmów. Plany pokrzyżowała jednak choroba aktora.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości