Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spełnili swoje wspólne marzenie. "Myślałam, że będzie milej"

wojna na tort
Tomasz Urbanek/East News
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spełnili swoje wspólne marzenie. Zrobili to w trakcie rajskich wakacji, w dniu urodzin Małgosi. Trzeba przyznać, że ta para potrafi się bawić!

Małgorzta Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - ich wspólne marzenie

1 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan obchodziła 43. urodziny. Z tej okazji gwiazda i jej mąż postanowili spełnić swoje wspólne marzenie. Para przebywa właśnie w ciepłych krajach i z okazji swojego święta, Rozenek-Majdan dostała od bliskich tort. Niestety, nie wszystkie osoby obecne na przyjęciu na plaży wiedzą, jak on smakował, bo zakochani postanowili się nim... obrzucić. Najpierw cześć ciasta wylądowała na twarzy Radosława, a druga na twarzy Małgorzaty, która przecierając oczy powiedziała: "myślałam, że będzie milej". Pod postem z filmami, Majdan napisał:

I właśnie to w Tobie kocham.

Na koniec, oboje odśpiewali "Polska, biało-czerwoni" w ramach wsparcia dla kibiców reprezentacji naszej drużyny w piłce nożnej, która spotkała się tego dnia na murawie z reprezentacją Rosji.

Małgorzata i Radosław rozbawili fanów do łez

Małgosia dzieli się dużą częścią swojego życia w mediach społecznościowych. Pod postem z filmami z "wojną na tort" pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani gwiazdy byli rozbawieni do łez i pisali m.in., że też zawsze chcieli wziąć udział w tortowej bitwie.

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim filmowym debiucie: Praca na planie fabuły jest czymś niesamowitym

>>> Zobacz także:

Czy pozwoliłabyś swojej 12-letniej córce na makijaż? [SONDA]

"Hotel Paradise 3". Romantyczny wieczór wspomnień i wyjątkowe randki. Która para tym razem opuści program?

Ewa Farna w intymnej rozmowie z Dorotą Wellman. "Jak ktoś mi pisał, że jestem gruba, to mówiłam: zjem jeszcze więcej"

Autor: Daria Pacańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości