Gwiazdy

"Mogłam ujawnić to wiele lat temu". Czego nie wiemy o Małgorzacie Foremniak?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Jakie talenty ma Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak już po raz 13. zasiada w jury hitowego programu TVN "Mam Talent!". Ocenia popisy uczestników i zawsze ma dla nich cenne rady. W rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl opowiedziała o swoich ukrytych talentach. Aktorstwo to jedno, ale gwiazda ma jeszcze kilka asów w rękawie.

Małgorzata Foremniak o "Mam Talent!"

Małgorzata Foremniak jest jurorką "Mam Talent!" od pierwszej edycji. Od lat w jurorskim składzie jest również wokalistka Agnieszka Chylińska, a od niedawna tancerz i choreograf Jan Kliment. Aktorka na scenie programu widziała już wiele talentów, ale wciąż potrafi być pod wrażeniem niebywałych umiejętności uczestników. Ze względu na stres i emocje, jakie towarzyszą im podczas występów, nie chciałaby znaleźć się na ich miejscu. Jednocześnie bardzo szanuje ich odwagę.

- Nie chciałabym być w odwrotnej konfiguracji. To niesamowite wyzwanie dla osób, które mają pierwszy raz do czynienia z wielką sceną, taką wielką publicznością, z tak olbrzymią oceną. To bardzo stresujące. Absolutnie podziwiam od pierwszego uczestnika pierwszej edycji, podziwiam osoby z niezwykłą wrażliwością. Dla mnie interesujące są osoby, które wychodzą ze swoich ukrytych światów, nigdy wcześniej nie ujawniły swojego talentu, a nagle przychodzą do programu i mają bardzo poważne wyzwanie do pokonania. Bardzo to podziwiam - podkreśliła Małgorzata Foremniak.

Talenty Małgorzaty Foremniak

O tym, że Foremniak jest utalentowaną aktorką, wiadomo nie od dziś, ale okazuje się, że gwiazda ma również inne talenty. Jeden z nich można było podziwiać w drugiej edycji show TVN "Taniec z gwiazdami".

- Myślę, że zostałam obdarzona talentem do tańca. Co mogłam ujawnić wiele, wiele lat temu, podejmując się takiego wyzwania. Żonglować nie potrafię, ale być może umiałabym ugotować jakąś potrawę w bardzo szybkim czasie. Ale ja trzymam się swojej pracy zawodowej, którą wybrałam sercem, czyli aktorstwa - powiedziała aktorka.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości