Gwiazdy

Maja Rutkowski olśniła złotymi zębami. "To popularne wśród raperów czy aktorek w Ameryce"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Maja Rutkowski

Maja Rutkowski zaskoczyła fanów, gdy pochwaliła się w mediach społecznościowych szczerozłotym uśmiechem. Dosłownie, bo na jej zębach zagościło złoto wysadzane błyszczącymi kamieniami. Znana detektyw w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyznała, dlaczego zdecydowała się na tak spektakularną metamorfozę.

Maja Rutkowski pozuje ze złotymi zębami

Maja Rutkowski, tak jak jej mąż Krzysztof Rutkowski, potrafi zaskakiwać. Gwiazda zrobiła furorę w sieci, gdy opublikowała na Instagramie sesję ze złotymi zębami.

- Jak szaleć, to na maxa i żeby była konkretna zmiana. Tak najbardziej lubię. Tym bardziej, iż w związku z rosnącą inflacją zakup złota oraz diamentów to najlepsza inwestycja w tych dziwnych czasach - napisała Maja.

Jak dbać o zęby?

Metamorfoza uśmiechu Agnieszki
Metamorfoza uśmiechu Agnieszki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Skontaktowaliśmy się z Mają, by dowiedzieć się, czy rzeczywiście postanowiła odmienić swój uśmiech. Wyjaśniła nam, że złote zęby to jedynie nakładka.

- Lubię, kiedy ludzie są szczęśliwi, pełni radości oraz na ich twarzach gości uśmiech. Myślę, że dużo osób, które zobaczyły moje zdjęcia ze złotymi zębami, uśmiało się. Poprawiłam im humor i właśnie o to chodziło. Niektórzy myśleli, że naprawdę zrobiłam sobie złote zęby, a pewnie innych głowa rozbolała od tego naszego nadmiaru, że zainwestowałam w złoto i diamenty, które aż mi się w buzi nie mieszczą - powiedziała Maja Rutkowski w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

Maja Rutkowski Źródło: mat. prywatne

Maja swoją działalnością w sieci chce poprawiać nastrój i przekazywać dobrą energię.

- W moim życiu mam taką małą misję, aby uszczęśliwiać innych ludzi i zarażać swoim uśmiechem. W mojej pracy spotykam wiele zła, tragedii ludzkiej i dlatego zależy mi, aby ludzie się uśmiechali, byli pozytywnie nastawieni do życia. Doceniali każdą chwilę swojego życia oraz co mają wokół siebie i wcale nie chodzi mi o dobra materialne. Przede wszystkim zdrowie, swoją rodzinę, przyjaciół, wspólnie spędzony czas, wartości życia, które w dzisiejszym świecie nie mają dla ludzi tak wielkiej wartości i dla wielu nie są tak istotne: miłość, wierność, oddanie, rodzina. Wszystkim zawsze powtarzam, że do kiedy mamy zdrowie oraz tętni w nas życie, to należy walczyć i nigdy się nie poddawać. Staram się, aby oprócz wielu przeciwności losu, które napotykałam na swojej drodze życia, dobry humor pomimo wszystko mnie nigdy nie opuszczał - podkreśliła znana detektyw.

Maja Rutkowski woli inwestować w złoto

Złote nakładki są popularne na Zachodzie, ale powoli moda na nie przedostaje się również do Polski. Maja wyznała, dlaczego postanowiła je kupić.

- Dla żartu zamówiłam przez Internet złote nakładki i akurat w sobotę jechaliśmy z mężem oraz dziećmi na event do Zakopanego do restauracji, gdzie wszędzie można znaleźć w wystroju złoto oraz ozdoby w kształcie diamentów, więc pomyślałam, że idealnie będą pasować do tematyki wystroju lokalu. To właśnie wtedy nałożyłam je i zrobiłam kilka zdjęć spontanicznie. Moje nakładki to tzw. grillz, bardzo popularne wśród raperów czy aktorek w Ameryce. Czasami dla urozmaicenia będę ją zakładać - przyznała Maja. - Już niedługo rzeczywiście będziemy z mężem mieli hollywoodzkie uśmiechy, ale śnieżnobiałe zrobione w klinice, która słynie z uśmiechów tak popularnych w Ameryce, tzw. "Hollywood smile" - dodała.

Maja Rutkowski Źródło: mat. prywante

Nakładki z prawdziwego złota to ogromny wydatek, dlatego Maja woli lokować pieniądze w inne rzeczy. - Te nakładki nie są z prawdziwego złota oraz diamentów. Ja zdecydowanie wolę inwestować w sztabki, a nie w złote zęby. Ale taka autentyczna nakładka ze złota z diamentami może kosztować nawet około miliona złotych, więc za taką cenę można kupić dom - stwierdziła Maja Rutkowski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości