Gwiazdy

Magdalena Stępień rozlicza się z przeszłością. "Byłam młoda i zagubiona, chodziłam po trupach do celu"

Gwiazdy

Magdalena Stępień to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Gwiazda najpierw w 2016 r. zasłynęła jako uczestniczka "Top Model", a później w 2020 r. ponownie jako nowa dziewczyna piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Po rozpadzie związku była modelka zdradza, co zamierza dalej. O plany na przyszłość zapytał ją Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Magdalena Stępień - kim jest?

Widzowie TVN doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji programu "Top Model". Modelka nie doszła do finału, ale dała się zapamiętać. W 2020 r. o gwieździe ponownie zrobiło się głośno, kiedy związała się z Jakubem Rzeźniczakiem.

- Nie byłam anonimowa, więc pierwsze moje podrygi z telewizją i z byciem osobą publiczną pojawiły się w 2016 r. Jak zaczęłam spotykać się z Kubą, to wszyscy wiedzieli, że jestem Magdą z "Top Model". Ale nie jestem już tą samą Magdą. Ten program przyniósł mi doświadczenie. Z tego, co teraz dzieje się w moim życiu, też wyciągnę wnioski na przyszłość - wyznała Magdalena.

- Tamta Magda była roztrzepana. Nie znająca świata. To nie była Magda, którą mogę się chwalić. Byłam młoda i zagubiona, chodziłam po trupach do celu. Ale byłam młodsza. Gdybym inaczej się zachowywała, to może doszłabym do finału "Top Model" - dodała.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak - kulisy rozstania.

Niestety, krótko po oficjalnym potwierdzeniu związku przez Stępień i Rzeźniczaka okazało się, że piłkarz nie dochowuje wierności swojej partnerce. Mimo to, jakiś czas później wrócili do siebie i wyglądało na to, że wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia. W czerwcu 2021 roku w mediach ponownie pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Wówczas doniesienia te okazały się prawdą.

Magdalena Stępień o planach na przyszłość

Kiedy związek Magdy i Jakuba oficjalnie się rozpadł, kobieta była już w trzecim trymestrze ciąży. Do rozstania doszło kilka tygodni przed narodzinami syna pary, Oliwiera. Dzisiaj kobieta próbuje uporać się z trudną rzeczywistością i już zastanawia się, jak ułożyć sobie życie zawodowe.

- Już nie wiążę życia z modelingiem. Chcę wykorzystać Instagram i skorzystać z ludzi, którzy są mi życzliwi i mnie wspierają. Chciałabym stworzyć markę odzieżową. Najpierw pójdę do "normalnej" pracy, chcę zaoszczędzić trochę pieniędzy i pójść w ten świat mody - powiedziała młoda mama.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości