Gwiazdy

Charytatywny kalendarz Magdaleny Różczki. Do akcji zaprosiła znanych przyjaciół

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Charytatywna akcja Magdaleny Różczki
Charytatywna akcja Magdaleny Różczki Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Magdalena Różczka to aktorka oraz ambasadorka Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Gwiazda już po raz piąty zaprosiła swoich znanych przyjaciół do promocji inicjatywy, jaką jest wyjątkowy kalendarz charytatywny. Cała kwota zebrana podczas jego sprzedaży zostanie przekazana na pomoc potrzebującym maluchom. O szczegółach akcji aktorka opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN – Kindze Burzyńskiej.

Charytatywny kalendarz Magdaleny Różczki

Magdalena Różczka to aktorka, która ma na swoim koncie niezliczone role filmowe i teatralne. Poza pracą na planie jest też zaangażowana w działanie na rzecz potrzebujących. Od pięciu lat współpracuje z Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku. Instytucja, która zajmuje się malutkimi dziećmi z niepełnosprawnościami, po raz kolejny zdecydowała się na udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, na plan której zaproszono również przyjaciół Magdaleny Różczki. Fotografie trafią do kalendarza, który będzie nie tylko promował ideę adopcji dzieci, ale przede wszystkim – będzie pretekstem do finansowego wsparcia Ośrodka w Otwocku.

- Naszym największym marzeniem jest, aby dzieci jak najszybciej trafiały do kochających rodzin zastępczych albo adopcyjnych i ten cel nam przyświeca – tłumaczyła Magdalena Różczka.

Gwiazdy pomagają potrzebującym dzieciom

Na sesji zdjęciowej charytatywnego kalendarza pojawili się m.in. Małgorzata Socha, Bartłomiej Topa czy Agnieszka Dygant. Kindze Burzyńskiej udało się porozmawiać z Anną Dereszowską, która zachęcała do zaangażowania się w tę charytatywną akcję.

- Narodziny dziecka to jest cud. I jeszcze jak rozwija się zdrowo i ma wspaniałą opiekę, którą dają i wolontariusze i panie pielęgniarki, które się zajmują dziećmi i rodzice zastępczy. To jest najbardziej potrzebne dzieciom -  dodała obecna na planie aktorka Anna Dereszowska.

Aby wesprzeć inicjatywę Magdaleny Różczki można przekazać darowiznę w wysokości min. 50 zł na konto fundacji rodzin adopcyjnych i podać swoje dane adresowe, by otrzymać ten wyjątkowy kalendarz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: K. Wasilewski/ Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości