Gwiazdy

Magdalena Boczarska o późnym macierzyństwie: " Wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę"

Gwiazdy

Magda Boczarska

Magdalena Boczarska na łamach "Twojego Stylu" opowiedziała o tym, co najbardziej cieszy ją w aktorstwie. Poruszyła również temat późnego macierzyństwa, zdradzając jak słynny film "Sztuka kochania" wpłynął na jej życiowe wybory.

Magdalena Boczarska i "Sztuka kochania"

Magdalenę Boczarską

obecnie można oglądać w serialu "Żywioły Saszy" na podstawie powieści Katarzyny Bondy. Aktorka w rozmowie z Agnieszką Litorowicz-Siegert zdradziła, że rolę w produkcji zawdzięcza przypadkowemu spotkaniu z pisarką w teatralnym foyer. Katarzyna Bonda, obserwując jej zachowanie w szatni, miała zdecydować, że jeśli kiedykolwiek dojdzie do ekranizacji powieści, to zrobi wszystko, aby to właśnie

B

oczarska została obsadzona w głównej roli.

Aktorka wyznała również, że niezwykle ceni sobie role, które wiążą się z fizyczną przemianą - tak jak było to w przypadku Michaliny Wisłockiej.

Ubrania, fryzury od lat 30. po 70. Do tamtej roli musiałam przytyć kilka kilogramów, żeby moja sylwetka stała się podobna do tych, jakie miały kobiety z pokolenia mojej babci. Przestałam ćwiczyć, zaokrągliłam się. To była fajna podróż w czasie. Mam szczęście do filmów historycznych, bo to mnie po ludzku bardzo wzbogaca

- powiedziała w wywiadzie.

Późne macierzyństwo Magdaleny Boczarskiej

Prywatnie Magdalena Boczarska jest szczęśliwą mamą Henryka, który przyszedł na świat w 2017 roku. Późna ciąża oraz związek z młodszym o siedem lat Mateuszem Banasiukiem elektryzował fanów aktorki.

Zdarzyło mi się późne macierzyństwo, bo tak chciał los. Widać wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę. Śmieję się, że Henio – zaplanowany i wystarany - jest dzieckiem 'Sztuki kochania'. Pół roku przygotowań, intensywne zdjęcia, cały czas blisko tematów macierzyństwa – trudno, żeby to na mnie nie wpłynęło

- wyjawiła.

Aktorka nie ma wątpliwości, że Michalina Wisłocka wpłynęła na jej życie. - Szykując się do roli, spotykałam się z jej córką, Krysią Bielewicz. Powiedziała mi wtedy: "Zobaczysz, mama ci życie ułoży". Po zakończeniu zdjęć poczułam, że to czas na zostanie matką... - powiedziała Boczarska.

Serial "Żywioły Szaszy" jest dostępny na platformie Player.pl.

Zobacz też:

Maffashion pokazała swój brzuch 8 miesięcy po porodzie. Fanka: "Piękne zdjęcia bez retuszu"

Beata Kozidrak o sekretach, które zdradza w autobiografii. "To opowieść dziewczynki z kompleksami"

Gwiazda "Pułapki" przyznała, że pochodzi z rozbitego domu. Według niej brak ojca to "niskie poczucie własnej wartości i problemy z używkami"

Zobacz wideo: Propozycje filmowe na Międzynarodowy Dzień Jazzu

Autor: Adam Barabasz

Źródło: twójstyl.pl

Pozostałe wiadomości