Krzysztof Zalewski zagrał w serialu. "Lubię przygody"

Autor:
Daria
Pacańska
Życie agentów i gwiazd w krzywym zwierciadle
Życie agentów i gwiazd w krzywym zwierciadleDzień Dobry TVN
wideo 2/14

"Mój agent" to serial, który pokazuje pracę na planie filmowym w krzywym zwierciadle. Już wkrótce zobaczymy odcinek z udziałem Magdaleny Boczarskiej, która zagra siebie oraz Krzysztofa Zalewskiego jako ekspresyjnego reżysera. Jest to odejście od tego, co robię na co dzień - powiedział w Dzień Dobry TVN.

Magdalena Boczarska zagrała siebie

Odcinek serialu "Mój agent" z Magdaleną Boczarską widzowie będą mogli zobaczyć 2 kwietnia na antenie TVN. Towarzyszył jej Tomasz Karolak. Aktorzy zagrali samych siebie.

- Mój odcinek jest chyba jedyny, który jest kostiumowy. Akcja dzieje się w XVIII wieku, gram aktorkę Magdę Boczarską, która została obsadzona w roli hrabiny i bardzo jej się nie podoba, że w roli lokaja został obsadzony Tomek Karolak. Nie mogą znaleźć wspólnej nici porozumienia - tłumaczyła aktorka.

I dodała: - Chciałam powiedzieć, że Boczarska zachowuje się trochę inaczej na planie filmowym, niż Boczarska w serialu "Mój agent". Umówmy się, że jest to pewnego rodzaju zabawa formą i trochę też takie przymrużenie oka do siebie samych, próba zabawienia się i swoim wizerunkiem i konwencją.

Krzysztof Zalewski zagrał reżysera

Natomiast 30 kwietnia w serialu "Mój agent" wystąpi muzyk Krzysztof Zalewski. W tym przypadku nie zagra siebie, a szalonego reżysera, który jest bardzo ekspresyjny i uwielbia gestykulować. Tworzy on komedie erotyczno-muzyczną i ma na imię Ksawery.

- Ja lubię przygody, więc skoro znakomity aktor Borys Szyc porwał się kiedyś na śpiewanie Prince'a, to ja pomyślałem, że w ramach dywersyfikacji źródeł przychodu mogę porwać się na jakieś skromne role aktorskie - podkreślił Zalewski. - Jest to odejście od tego, co robię na co dzień - dodał.

Serial "Mój agent" można oglądać w niedzielę o godzinie 21:35 w stacji TVN, a także na Playerze.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości