Jeremy Strong i Brian Cox o roli w serialu "Sukcesja". Co sądzą o granych przez siebie postaciach?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Marcin Sawicki
Ale oni się kłócą! Serial "Sukcesja" powraca
Ale oni się kłócą! Serial "Sukcesja" powracaDzień Dobry TVN
wideo 2/5

"Sukcesja" to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Już niedługo rozpocznie się emisja czwartego sezonu produkcji. Co o granych przez siebie postaciach sądzą Jeremy Strong i Brian Cox? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Jeremy Strong o roli w serialu "Sukcesja"

"Sukcesja" wraca właśnie z czwartym sezonie. W produkcji ponownie pojawił się Jeremy Strong, czyli serialowy Kendall Roy. - W serialu gram syna, który uważa, że to on powinien zastąpić ojca i przejąć firmę - powiedział aktor. Za też rolę Jeremy Strong otrzymał kilka ważnych nagród.

Artysta w wywiadach przyznał, że aby stać się swoją postacią, przez kilka miesięcy chodził w jej ubraniach. - Ja nie chcę grać postaci, robię wszystko, żeby nie czuć, że gram. Obojętnie, czy chodzi o relacje z ludźmi, czy o jakieś zwroty akcji, czy o ubranie. Osobiście nie lubię czuć, że noszę kostium, chcę, żeby on był jak moje ubranie. Przyzwyczajam się do tych ubrań tak samo, bo to jest przyzwyczajenie do świata, czy relacji z ludźmi - przyznał aktor.

Co Brian Cox sądzi o swojej postaci?

Serial "Sukcesja" to opowieść o rodzinie, która posiada jedną z największych firm medialnych na świecie. Na jej czele stoi Logan Roy. Gra go Brian Cox. - Jemu w ogóle nie zależy na byciu miłym albo dobrym. Nie zależy mu też na byciu złym. Jest kim jest. Robi to, co musi. Musisz mieć wizję, żeby stworzyć imperium medialne, jeśli ta wizja ci się nie podoba, to spadaj - wyznał aktor.

Mimo że serialowy Logan Roy bardzo dużo przeklina i nie jest sympatyczny, to ma swoich fanów. Co ciekawe, mają oni często nietypową prośbę do aktora, który wciela się w ten postać. O co proszą? Dowiecie się z dalszej części rozmowy.

Serial "Sukcesja" można oglądać na platformie HBO Max.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Marcin Sawicki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości