Gwiazdy

Magda Gessler wydaje swoją autobiografię. "Byłam zamożną kobietą z dużym domem w Madrycie". Premiera niedługo

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler kilka miesięcy temu zapowiedziała wydanie swojej autobiografii, jednak nawet Mateuszowi Hładkiemu nie chciała zdradzić żadnych szczegółów związanych z tym projektem. Dziś podzieliła się z fanami wyglądem okładki. Opowiedziała także, kto pomógł jej opracować książkę. Znamy datę premiery. To już niedługo.

Autobiografia Magdy Gessler: kiedy premiera?

Opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek swoją premierę będzie miała już 16 czerwca. Książka to wyjątkowa historia, do której fani gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" nie mieli dotychczas dostępu. Jaka jest biografia Magdy Gessler? Taka jak ona sama: pełna zaskakujących zwrotów akcji, dynamiczna, emocjonalna. Jak deklarują autorzy ,"Magda" to książka o szczęściu i smutku, wierze i naiwności, o ludziach i o samotności. Jak piszę o sobie słynna restauratorka? - Byłam zamożną, niezależną finansowo kobietą z dużym domem w Madrycie, rozpoznawalnym nazwiskiem i bez jakichkolwiek przyziemnych trosk, a teraz zaczynam mozolną wspinaczkę na szczyt niemal od początku - czytamy.

Jak powstała biografia Magdy Gessler?

Zaskakującą postacią w procesie tworzenia autobiografii Magdy Gessler jest jej doradca podatkowy, Dominik Linowski. Dlaczego? Okazało się, że w mężczyźnie, który całe życie zawodowe związał z liczbami, drzemie dusza humanisty. Jak mówi o nim słynna restauratorka?

Okazał się przede wszystkim wrażliwym słuchaczem, humanistą, świetnym powiernikiem tajemnic. To, jak się rozumieliśmy, bardzo mnie poruszyło i sprawiło, że mu zaufałam. To chyba nie przypadek, że urodził się tego samego dnia, co ja, bo pierwszy raz w życiu poczułam, że chcę opowiedzieć komuś swoją historię. W efekcie podarowaliśmy sobie to, co najcenniejsze – czas oraz nasze historie.

Biograf Magdy nie pozostaje jej dłużny. Na pytanie o to, jaka naprawdę jest królowa polskiej gastronomii odpowiada: "Kobieta o sercu i duszy nastolatki, niepoprawna optymistka, osoba pełna empatii i miłości. Jej wyobraźnia nie ma ograniczeń, a serce nie czuje lęku. Kolekcjonerka przeżyć oraz przygód, która na pierwszym miejscu zawsze stawia drugiego człowieka".

Zobacz wideo: Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości