premiera książki

  premiera książki

  Karolina Ferenstein-Kraśko napisała książkę o koniach. Karolina pisała ją z myślą o pasjonatach jeździectwa, ale i o ludziach, którzy chcieliby zacząć jeździć na koniach. Okazało się, że książka to jednak coś więcej. O czym jeszcze przeczytamy w książce Karoliny? Czy jej dzieci jeżdżą na koniach? I co o jej nowej książce mówią jej najbliżsi przyjaciele? Na premierze książki nie mogło zabraknąć reporterki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.

  Magdalena Lamparska zadebiutowała jako pisarka. O czym jest książka? Ile czasu nad nią pracowała? Co Magdę zainspirowało do napisania książki? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Topmodelka Zuzanna Bijoch napisała książkę. Czy to jej autobiografia? I jak wielki świat mody zareagował na informację, że Zuza Bijoch napisała książkę o branży modowej? Na premierze książki była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dominika Gwit o walce z kilogramami opowiedziała w swojej książce. Jakie towarzyszyły jej emocje podczas premiery? Co piszą do niej jej fani? I czy Dominika Gwit jest wreszcie szczęśliwa? Jakie ma rady dla ludzi, którzy żyją w cieniu otyłości? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Uważała się za całkiem udany zbiór wszelkich wad (..) z za długą szyją, za dużym nosem, trochę niezgrabną... ale cała widownia patrzyła tylko na nią". Audrey Hepburn to ikona mody i światowego kina. Wzdychali do niej mężczyźni na całym świecie. A jaka była w domu? Nasza dziennikarka Ula Chincz zapytała o to syna aktorki Lucę Dotti. Dlaczego to właśnie Audrey Hepburn została wybrana do roli w filmie "Rzymskie Wakacje"? Zobaczcie!

  Andrzej Wielowieyski to polityk i uczestnik obrad okrągłego stołu. Byliśmy z kamerą na premierze jego autobiografii "Losowi na przekór". Co chciał w niej przekazać czytelnikom? Jak postrzegają go najbliżsi? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN odwiedziła Ewę Błaszczyk i Mariannę Janczarską w ich domu. Pretekstem do tego spotkania była książka Ewy Błaszczyk "Lubię żyć". Co lubią wspólnie robić? Czy Ewa Błaszyk daje rady swojej córce - przyszłej aktorce? Co po Ewie Błaszczyk odziedziczyła jej córka Marianna?

  W książce "Ja nie mogę być modelką?" Dorota Wellman udowadnia, że każda z nas, bez względu na rozmiar, może wyglądać modnie i elegancko. Pokazuje również, jak każda z nas może odnaleźć w sobie piękno. Jak polubić samą siebie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiły się na premierze książki.

  "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" - to książka, która - choć na rynku wydawniczym ukaże się dopiero za dwa tygodnie - już została uznana za najlepiej sprzedającą się książkę w zamówieniach. Czy Anna Lewandowska sama napisała tę książkę? O komentarz na temat książki Lewandowskiej poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską.