Gwiazdy

Magda Gessler, jakiej nie znamy. Co zdradziła w swojej książce? "Jestem kochliwa i nie ukrywam tego"

Gwiazdy

Magda Gessler to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Niedawno na sklepowych półkach pojawiła się biografia znanej restauratorki, w której zawarła fascynujące opowieści ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Możemy się z niej dowiedzieć m.in. tego, jak długą i krętą drogę musiała przejść Magda, aby być tu, gdzie jest obecnie. Jak wyglądała praca nad książką? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN, a towarzyszyli jej Grzegorz Esz, wydawca i Dominik Linowski, współautor biografii.

Magda Gessler i jej autobiografia

Magda Gessler od ponad dekady prowadzi "Kuchenne rewolucje". W tym czasie restauratorka zyskała ogromną popularność i wierną rzeszę fanów. Niedawno wydała swoją autobiografię pt. "Magda". Znajdziemy w niej wiele barwnych, wesołych, a także smutnych historii. Współautorem książki jest Dominik Linowski, który wraz z Magdą podróżował po świecie i spisywał przekazywane wspomnienia.

Książka pokazuje jak żyć, żeby dobrze żyć mimo nieszczęść i niepowodzeń. Dominik stał się jedyną osobą, którą wybrałam, której mogłam to wszystko opowiedzieć. Bez zdumienia, bez tego, żeby był przerażony. Jego ciekawość motywowała mnie, żeby ciągle opowiadać

– powiedziała Magda.

Dominik dodał natomiast, że proces twórczy książki przypominał rekonstrukcję wydarzeń. - Pisaliśmy o Madrycie w Madrycie, o Hawanie w Hawanie, o grzybach po grzybach. Przeżyliśmy te wszystkie przygody - powiedział Dominik.

Kolorową okładkę książki zaprojektował natomiast Szymon Szymankiewicz. Jak przyznał wydawca, Grzegorz Esz, młody artysta na co dzień nie maluje takich rzeczy, ale również w nim Magda wyzwoliła pewien niepowtarzalny rodzaj artyzmu.

Mateusz Jagielski/East News

Historie z życia Magdy Gessler

W biografii Magdy przeczytać możemy wiele historii, które nie zawsze były pozytywne i radosne. Mimo wszystko, restauratorka przyznała, że nie żałuje żadnej z chwil, które przeżyła. Bez nich być może nie dotarłaby do miejsca, w którym jest obecnie.

- Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie to, co przeżyłam. Nigdy nie ma nudy i nie wolno się zatrzymywać na tych złych rzeczach, tragediach, bo wtedy się utopimy. To jest bardzo ważne w życiu, żeby myśleć pozytywnie, żeby kochać ludzi - wyjaśniła i dodała, że napisała tę książkę, żeby wszyscy zrozumieli, że głównym motywatorem naszych działań powinna być miłość. - Dla mnie każda zła wiadomość nie istnieje. Wykreślam ją mojego życiorysu - dodała.

W biografii odnaleźć możemy także wiele wątków romantycznych, bo jak przyznała Magda Gessler, jest kochliwa i nie ukrywa tego. Na koniec gwiazda "Kuchennych rewolucji" przekazała apel do kobiet:

Życzę kobietom, żeby były szczere wobec siebie i żeby nie bały się tego, kim są. Żeby miały odwagę zmienić swoje życie i nie stać w miejscu, które ktoś chce dla nas przygotować. Największym moim sukcesem jest to, że ja nigdy nie mówiłam, że będę miała sukces, bo też o tym specjalnie nie myślałam.

Zobacz wideo: Magda Gessler o swoim życiu i autobiografii

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Magda Gessler komentuje zaręczyny syna. "Zależało mu na takiej kobiecie z fantazją... i z dużym biustem - jak ja"

Magda Gessler zdradziła swój przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Jak Magda Gessler poznała Fidela Castro? "Broda przykuwała moją uwagę zdecydowanie bardziej, niż to, co mówił"

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Michał Malinowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości