Gwiazdy

Magda Gessler o byciu babcią. "Córka mi nie daje miłować mojej wnuczki"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Magda Gessler zdradza, jaką jest babcią

Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych postaci w polskiej telewizji. Skradła serca widzów dzięki programowi "Kuchenne rewolucje" i od lat towarzyszy nam na ekranach. Słynie nie tylko ze swoich kolorowych stylizacji, ale również ciętego języka. W październiku 2020 roku spełniło się jedno z jej marzeń - została babcią.

Jaką babcią jest Magda Gessler

W ubiegłym roku restauratorka została babcią. Od tego momentu, gwiazda regularnie dzieli się z internautami prywatnymi zdjęciami, do których pozuje z wnuczką i opisami pełnymi miłości. W wywiadzie z redaktorką serwisu Dzień Dobry TVN, Karoliną Kalatzi zdradziła, czy pomaga córce w wychowaniu małej Neny.

- Moja córka mi nie daje miłować mojej wnuczki, bo ją zagarnęła. Jak mam przyzwolenie, to wtedy wchodzę, ale to się zdarza bardzo rzadko (...) Ona uważa, że powinna wychowywać dziecko na swój sposób, bez mojego wpływu, który jest anarchistyczny i nieuporządkowany.

Magda Gessler

Magda Gessler nie ukrywa, że przyjście Neny na świat sprawiło, że w jej życiu jest jeszcze więcej miłości. Jakiś czas temu w studiu Dzień Dobry TVN wyznała, że choć kocha nad życie wnuczkę, to nie lubi słowa "babcia". Zna za to wiele innych określeń, które idealnie do niej pasują.

- Mam ogromne "ale" do słowa "babcia". Ja się z "babcią" czuję źle. Wolę "grandmother" albo "abuela". Słowo "babcia" to takie skapcianienie. To tak, jakby komuś dołożyć szpilę - mówiła wówczas Magda Gessler.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Artur Zawadzki/REPORTER

Pozostałe wiadomości