Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zapowiada nowych gości programu. "Zestawienie idealne"

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki

Na widzów programu Kuby Wojewódzkiego czeka nie lada gratka. Już po majówce na antenie TVN swoją premierę będzie miał odcinek z wyjątkowymi gośćmi. Fani piszą, że to duet wymarzony. O kogo chodzi?

Kuba Wojewódzki – kto będzie gościem odcinka?

We wtorek, 4 maja o godzinie 22:30 na antenie TVN zostanie wyemitowany nowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Na kilka dni przed premierą dziennikarz zapowiada swoich gości w mediach społecznościowych. Tak też było i tym razem. Kuba Wojewódzki na swoim facebookowym profilu ogłosił, z kim będzie rozmawiać w najbliższym odcinku.

Patologiczny morderca...Notoryczny zwycięzca...Wylękniony bluźnierca...

- zapowiedział.

Jeżeli opis nic wam nie mówi, zdjęcie powie na pewno. W najbliższy wtorek gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą: Maciej Stuhr i Piotr Żyła. Według fanów – duet idealny. "Ale będzie odcinek", "Zestawienie idealne", "Jeden lepszy od drugiego, o trzecim nie wspomnę..." - komentowali widzowie.

Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego

To nie pierwszy raz, kiedy na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie Maciej Stuhr. Aktor pojawiał się już kilkakrotnie w programie dziennikarza. Opowiadał o tacierzyństwie, zawodowych projektach, ale nie brakowało nawiązań do sytuacji społeczno-politycznej. O czym powie tym razem? Zobaczycie już w najbliższy wtorek.

Piotr Żyła u Kuby Wojewódzkiego

Piotr Żyła, podobnie jak Maciej Stuhr, był już gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. W 2013 roku rozbroił widzów swoim poczuciem humoru. Mamy przeczucie, że i w tym przypadku będzie podobnie.

Kuba Wojewódzki – gdzie oglądać?

Premierowe odcinki talk-show od września w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również online w player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Sonia Bohosiewicz i Abelard Giza u Kuby Wojewódzkiego. Zobacz wideo:

Zobacz też:

"Esmeralda" podbijała serca widzów TVN. Jak po latach wyglądają główni bohaterowie tej telenoweli?

Artur Chamski dołączył do obsady "BrzydUli 2". Wiemy, kogo zagra i kiedy pojawi się na ekranie

Podbiła serca widzów jako Beatka, siostra "BrzydUli". Kalina Janusiak rzuciła aktorstwo. "Spotkałam się z krytyką"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości