Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zapowiada nowych gości programu. "Zestawienie idealne"

Gwiazdy

TVN/x-news

Na widzów programu Kuby Wojewódzkiego czeka nie lada gratka. Już po majówce na antenie TVN swoją premierę będzie miał odcinek z wyjątkowymi gośćmi. Fani piszą, że to duet wymarzony. O kogo chodzi?

Kuba Wojewódzki – kto będzie gościem odcinka?

We wtorek, 4 maja o godzinie 22:30 na antenie TVN zostanie wyemitowany nowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Na kilka dni przed premierą dziennikarz zapowiada swoich gości w mediach społecznościowych. Tak też było i tym razem. Kuba Wojewódzki na swoim facebookowym profilu ogłosił, z kim będzie rozmawiać w najbliższym odcinku.

Patologiczny morderca...Notoryczny zwycięzca...Wylękniony bluźnierca...

- zapowiedział.

Jeżeli opis nic wam nie mówi, zdjęcie powie na pewno. W najbliższy wtorek gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą: Maciej Stuhr i Piotr Żyła. Według fanów – duet idealny. "Ale będzie odcinek", "Zestawienie idealne", "Jeden lepszy od drugiego, o trzecim nie wspomnę..." - komentowali widzowie.

Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego

To nie pierwszy raz, kiedy na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie Maciej Stuhr. Aktor pojawiał się już kilkakrotnie w programie dziennikarza. Opowiadał o tacierzyństwie, zawodowych projektach, ale nie brakowało nawiązań do sytuacji społeczno-politycznej. O czym powie tym razem? Zobaczycie już w najbliższy wtorek.

Piotr Żyła u Kuby Wojewódzkiego

Piotr Żyła, podobnie jak Maciej Stuhr, był już gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. W 2013 roku rozbroił widzów swoim poczuciem humoru. Mamy przeczucie, że i w tym przypadku będzie podobnie.

Kuba Wojewódzki – gdzie oglądać?

Premierowe odcinki talk-show od września w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również online w player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Sonia Bohosiewicz i Abelard Giza u Kuby Wojewódzkiego. Zobacz wideo:

Zobacz też:

"Esmeralda" podbijała serca widzów TVN. Jak po latach wyglądają główni bohaterowie tej telenoweli?

Artur Chamski dołączył do obsady "BrzydUli 2". Wiemy, kogo zagra i kiedy pojawi się na ekranie

Podbiła serca widzów jako Beatka, siostra "BrzydUli". Kalina Janusiak rzuciła aktorstwo. "Spotkałam się z krytyką"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości