Maciej Dowbor w obiektywie córki. "Podobny do Jezusa"

Autor:
Adam
Barabasz
Maciej Dowbor

Maciej Dowbor podzielił się ze swoimi fanami fotografią wykonaną przez córkę. Zdjęcie wzbudziło niemałe poruszenie wśród fanów dziennikarza. Wśród komentarzy dominowały skojarzenia natury religijnej.

Maciej Dowbor na Instagramie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor należą do grona najpopularniejszych par na polskim Instagramie. Zdjęcia i nagrania, które pojawiają się na ich profilach regularnie wzbudzają olbrzymie zainteresowanie wśród ich fanów. Nie inaczej było w przypadku ostatniego wpisu, który pojawił się na profilu Macieja Dowbora. Dziennikarz opublikował zdjęcie wykonane przez jego córkę.

Kulisy Sławy

"Kulisy sławy" Krystyny Jandy
"Kulisy sławy" Krystyny Jandy
wideo 2/15

- "Psychoza" czy "Furioza" - napisał dziennikarz. - Are You talking to me?? Kiedy twój telefon wpadnie w niepowołane ręce, czyli ręce 13 letniej córeczki. Ale że niby o co jej mogło chodzić?! Czy to jest jakiś komunikat z jej strony?? Wstaje człowiek rano, przypadkiem przegląda zdjęcia z weekendu i trafia na takie cudo! Sam się zaczynam siebie bać - podsumował.

Nietypowe zdjęcie Macieja Dowbora

Fani natychmiast zaczęli komentować zdjęcie prezentera. Wśród wielu skojarzeń dominowały te związane z Chrystusem. "Myślałam że to urywek z jakiegoś nowego religijnego filmu, bo tu jak Jezus. Nagroda dla córki się należy bo możliwe że dzięki temu zdjęciu twoja kariera aktorska ruszy z miejsca", "To ty Maciek? Myślałem, że to Jezus", "Myślałam, że to Jezus" - pisali rozbawieni obserwatorzy.

Pojawiły się również porównania do filmowych bohaterów. "Jak jeden z bohaterów Lotu nad kukułczym gniazdem", "Mina pt. wybiłem pół wsi i to jeszcze nie koniec", "O Matko…w pierwszej chwili zobaczyłam oczy Novaka Djokovica, mojego wielkiego idola" - komentowali.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek / East News

Pozostałe wiadomości