Gwiazdy

Maciej Dowbor pokazał zdjęcie z młodości. "Sądziłem, że jestem super sexy"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski

Maciej Dowbor chętnie korzysta z mediów społecznościowych, w których publikuje swoje zdjęcia. Ostatnio mąż Joanny Koroniewskiej pokazał, jak wyglądał w czasach, gdy próbował imponować innym dziewczynom.

Maciej Dowbor - co o nim wiemy?

Dziennikarz ostatnimi czasy słynie głównie z kanału na YouTubie, który prowadzi wraz z żoną. "Domówka u Dowborów" szybko zyskała sympatię internautów, stając się jednym z najchętniej oglądanych cykli. Nie każdy jednak wie, że przygoda dziennikarza z mediami zaczęła się ponad 20 lat temu, kiedy dołączył do redakcji TVN24.

Maciej Dowbor od wielu lat związany jest z Joanną Koroniewską. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 r. na planie jednego z seriali, a 11 lat potem wzięli ślub. Para ma dwie córki. Starsza, Janina przyszła na świat w 2009 r., a Helenka - w 2018 r.

Maciej Dowbor w młodości

Maciej Dowbor, podobnie zresztą jak jego żona, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnimi czasy na jego profilu na Instagramie pojawiają się stare zdjęcia. Tym razem możemy zobaczyć, jak dziennikarz wyglądał w młodości.

- 18 lat temu sądziłem, że jestem super sexy na tym zdjęciu! I że dziewczyny będą piszczeć na mój widok! Chyba nie miałem racji?! A może jednak Mister of Poland?! P.S. To zdjęcie wisi na "ścianie płaczu" w naszym domu - w sumie to też ściana hańby albo jak kto woli obciachu - czytamy we wpisie.

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska: Część moich koleżanek twierdzi, że każdy mężczyzna zdradza kobietę

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości