Gwiazdy

Lana Del Rey wraca w nowej odsłonie. Piosenkarka wydała tomik wierszy

Gwiazdy

x-news

Lana Del Rey zachwyciła publiczność swoim niskim, ciepłym głosem. Po przerwie artystka wraca z kolejnymi niespodziankami. Gwiazda pochwaliła się właśnie zbiorem wierszy „Violet Bent Backwards Over The Grass”. Posłuchajcie poezji w wykonaniu Lany.

Lana Del Rey i wiersze „Violet Bent Backwards Over The Grass”

Artystka lubi zaskakiwać swoich fanów. Niedawno gwiazda takich hitów jak „Video games”, „Blue Jeans” czy „Young and Beautiful” ogłosiła, że zamierza wydać tomik poezji. Jak powiedziała, tak się stało.

Na rynku ukazał się właśnie autorski zbiór wierszy zatytułowany „Violet Bent Backwards Over The Grass”. Nowe dzieło Lany zostało wydane w formie cyfrowej oraz na nośnikach fizycznych tj. płyta CD, kaseta oraz winyl.

Audiobook został wzbogacony o ścieżkę dźwiękową, za którą odpowiedzialny jest Jack Antonoff. Czego możemy się spodziewać? „Violet Bent Backwards Over The Grass” to zbiór 30 wierszy oraz zdjęć, które zrobiła artystka. W sieci możemy posłuchać jednego z utworów.

Lana Del Rey - muzyka, śpiew, wiersze

Jakiś czas temu Lana Del Rey zapewniała fanów o nadchodzącym siódmym studyjnym albumie wraz z tomikiem poezji. Jeszcze pod koniec zeszłego roku na Instagramie artystki pojawiały się informacje, że nowa twórczość ma ujrzeć światło dzienne 4 stycznia. Niestety, ze względu na prywatne problemy, gwiazda przełożyła premierę.

Co skłoniło piosenkarkę do podjęcia odważnego kroku w stronę poezji? Podczas jednego z wywiadów przyznała, że podczas pracy nad nowym krążkiem doszła do wniosku, iż niektóre z jej myśli nie powinny być śpiewane, a wygłoszone.

W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że niektóre rzeczy chcę powiedzieć poprzez wiersze, nie muzykę, co było dość zabawne. Czułam się jak w XIX wieku

– powiedziała wokalistka.

Jak dodała, zarówno album, jak i tomik poezji będą dostępne za 1 dolara. Połowa zysków ze sprzedaży zostanie przekazana na cele organizacji wspierających rdzennych mieszkańców Ameryki.

Szykują się zmiany w życiu zawodowym Oprah Winfrey. Dziennikarka od 20 lat wydaje swój magazyn dla kobiet. Teraz „O, The Oprah Magazine” zniknie w drukowanej wersji. Ostatni numer trafi do sprzedaży w grudniu. Miesięcznik pozostanie dostępny w wersji elektronicznej. Ponadto już niedługo ukaże się nowy program dziennikarki.

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości