Gwiazdy

Kylie Jenner i Travis Scott po raz drugi zostali rodzicami. Wymowne zdjęcie maleństwa zdradza płeć

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Kylie Jenner powitała na świecie swoje drugie dziecko, którego ojcem jest Travis Scott. 24-letnia siostra Kim Kardashian  jest już mamą córeczki Stormi.

Kiedy w sierpniu świat obiegła informacja, że Kylie Jenner i Travis Scott spodziewają się drugiego dziecka, fani byli zaskoczeni. Para właśnie przywitała na świecie kolejnego potomka. Jest już jasne, jakiej jest płci.

Burzliwy związek Kylie Jenner i Travisa Scotta

Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta, to seria burzliwych rozstań i powrotów. Wieść o tym, że para spodziewa się drugiego dziecka była dla wszystkich zaskakująca. We wrześniu Kylie opublikowała film, na którym Travis nie kryje radości, że wkrótce ponownie zostanie tatą. Nagranie rozwiało wszelkie wątpliwości, a miłość między tymi dwojgiem okazała się silniejsza niż konflikty.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Amerykańska celebrytka po raz pierwszy została mamą w 2018 roku, kiedy to na świat przyszła jej córka Stormi Webster. Pierwsza ciąża Kylie długo pozostawała tajemnicą. Rodzice Stormi wielokrotnie rozstawali się, by ponownie do siebie wrócić, a związkowi towarzyszyło wiele emocji.

Kylie Jenner urodziła synka

Najmłodsza z klanu Kardashian, Kylie urodziła zdrowego chłopca. Nowiną celebrytka podzieliła się na Instagramie, zamieszczając czarno-białe zdjęcie maleńkiej dziecięcej dłoni. Dodała także wymowne niebieskie serduszko.

Rodzice nie podzielili się jeszcze informacją, jakie imię wybrali dla syna, który przyszedł na świat 2 lutego. Zaledwie cztery dni po dacie urodzin jego starszej siostry Stormi Webster, która urodziła się na początku lutego 2018 roku.

Radość rodziny i fanów, oddają liczne komentarze pod postem.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison/Getty Images

Pozostałe wiadomości