Gwiazdy

Wiemy, z czego składa się dieta Magdy Gessler. Gwiazda pokazała swój talerz

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Magda Gessler od lat rewolucjonizuje oblicze polskiej gastronomii. Pomogła już setkom lokali rozkręcić swój biznes, jednocześnie inspirując widzów do zmian w swojej kuchni. Tym razem restauratorka pokazała, co je na planie "Kuchennych Rewolucji".

Magda Gessler o swojej diecie

Restauratorka bardzo dba o to, co znajduje się na jej talerzu. W końcu nikt tak jak ona nie zna się na dobrej kuchni. Gwiazda cały czas nagrywa odcinki do nowego sezonu "Kuchennych Rewolucji". Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zabawny filmik z przerwy w trakcie pracy na planie. Widzimy na nim Magdę Gessler, która przymierza się do zjedzenia swojego obiadu. Śmieciowemu jedzeniu mówi stanowcze: "nie!"

- Przed produkcją jem sałatę, bo to zdrowe jedzenie. I jem sałatę, żeby nie kusiły mnie różne fast foody i rzeczy, których nie powinnam jeść. No i żebym nie była głodna - mówiła na nagraniu gwiazda.

Fani entuzjastycznie zareagowali na nagranie. W komentarzach czytamy:

  • Jest pani cudowna.
  • Co za super kompozycja. Smacznego życzę.
  • Jest pani zjawiskowa. Uwielbiam panią oglądać.

"Kuchenne rewolucje" – gdzie obejrzeć?

"Kuchenne rewolucje" wróciły z kolejnym, 22. (!) już sezonem. Słynna restauratorka pomaga lokalom gastronomicznym, które szczególnie ucierpiały w czasie pandemii. Nie obędzie się bez emocji i rzucania talerzami. Premiery nowych odcinków na antenie TVN w czwartki o godz. 21:30. Wszystkie odcinki programu można oglądać na Player.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości