Kinga Rusin padła ofiarą oszusta. "Jest w zasadzie bezkarny"

Aktualizacja:
Kinga Rusin

Kinga Rusin, Monika Olejnik i Katarzyna Dowbor padły ofiarami internetowego oszusta. Od niedawna w sieci krąży fałszywa reklama z udziałem pań. Była gospodyni Dzień Dobry TVN postanowiła zareagować.

Wizerunek Kingi Rusin został wykorzystany w reklamie

Popularność ma swoje cienie i blaski. Ceną sławy z pewnością jest częściowa utrata prywatności, a co za tym idzie, nadużywanie wizerunku przez inne osoby. Ostatnio gorzko przekonała się o tym Kinga Rusin. W długim wpisie na Instagramie poinformowała fanów, że reklamy, na które trafiają w internecie, nie są prawdziwe.
- Mój wizerunek w krążącej w sieci reklamie podejrzanych medykamentów został wykorzystany bezprawnie! Jakiś oszust próbuje wcisnąć ludziom coś, co może być niebezpieczne dla ich zdrowia i używa do tego znanych nazwisk! - czytamy.
Ofiarami oszusta padły również Monika Olejnik i Katarzyna Dowbor. Niestety sprawa jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać.
- Jestem wściekła tym bardziej, że oszust działa spoza Polski i nie da się go ścigać zgodnie z polskim czy unijnym prawem. Jest w zasadzie bezkarny! - tłumaczy Kinga Rusin.

Kinga Rusin walczy z oszustem

Fałszywa reklama z Kingą Rusin i innymi gwiazdami krąży w sieci już od jakiegoś czasu. Obserwatorzy dziennikarki z miejsca zaczęli podejrzewać, że coś jest nie tak, dlatego też zwrócili się do niej bezpośrednio. We wpisie Rusin kategorycznie odcięła się od rzekomo reklamowanych przez nią produktów.
- Nie kupujcie tego specyfiku (nazwy nie podaję celowo, żeby się nie utrwaliła)! To może być jakaś trucizna! Podajcie dalej! Ostrzeżcie znajomych! Piszę o tym, bo właśnie doliczyłam się u mnie na priv blisko 100 zapytań w tej sprawie - pisze.
W tej nieprzyjemnej sytuacji Kinga Rusin może liczyć na wsparcie swoich obserwatorów. Pod zdjęciem nie brakuje miłych słów i komplementów. Nie ma co się dziwić. W końcu gwiazda zapozowała do zdjęcia w wakacyjnym wydaniu.
- Pięknie pani wygląda. Bella donna - pisze jedna z internautek.
Niestety fałszywe reklamy z gwiazdami to dość powszechne zjawisko. Na szczęście sami zainteresowani bardzo szybko je dementują.
Jak Kinga Rusin reaguje na zmiany? „Bardzo dużo razy się przeprowadzałam, bo lubię, jak się zmienia otoczenie wokół mnie”
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Mateusz Łysiak

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości