Gwiazdy

"Przestrzegam wszystkich!" Marcin Prokop padł ofiarą oszustów

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Gwiazdy

"Przestrzegam wszystkich!" Marcin Prokop padł ofiarą oszustów

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Jedna z firm nielegalnie i bez wiedzy Marcina Prokopa wykorzystała jego wizerunek w reklamie swoich usług. Kiedy dziennikarz się o tym dowiedział, od razu zaapelował do swoich fanów: "Nie mam nic wspólnego z tą złodziejską próbą wyłudzenia waszych ciężko zarobionych pieniędzy".

Marcin Prokop ostrzega przed oszustwem

Marcin Prokop padł ofiarą oszustów. Jedna z firm oświadczyła, że prowadzący Prokop korzysta z ich usług i dzięki tej firmie zarabia ogromne pieniądze. To nie koniec, dalej czytamy, że do wszystkiego miał go namówić Kuba Wojewódzki!

W celu zademonstrowania wydajności tej platformy, Wojewódzki przekonał Marcina Prokopa do wpłacenia 250 euro na żywo podczas programu. Marcin Prokop był zaskoczony, kiedy zaczął czerpać zyski z CyprtoBoom już po pierwszym zakupie bitcoins - tak brzmiał tekst na stronie oszustów.

Wpis na stronie reklamującej działalność firmy został  wzbogacony o screen z "Dzień dobry TVN".

Oświadczenie Marcina Prokopa

Marcin Prokop zareagował od razu. Wystosował specjalne oświadczenie do wszystkich jego fanów:

Nie podejrzewam aby byli wśród was tacy, którzy skłonni są uwierzyć w podobne brednie ale na wszelki wypadek informuję, że nie mam nic wspólnego z tą złodziejską próbą wyłudzenia waszych ciężko zarobionych pieniędzy i przestrzegam wszystkich przed podobnymi pseudoreklamami. Podajcie dalej, aby ostrzec innych - napisał Marcin Prokop na swoim Instagramie.
Marcin Prokop ostrzega przed oszustami

Fot. Instagram

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy TVN padają ofiarą oszustów. Wcześniej wykorzystano bezprawnie wizerunki m.in. Martyny Wojciechowskiej, Małgorzaty Rozenek-Majdan czy Magdy Mołek.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
10
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0