Gwiazdy

Księżna Kate doceniona przez Vogue'a. Sukienką dekady zachwyca się cały świat

Gwiazdy

Aktualizacja:
X-News

Księżna Kate od lat uchodzi za ikonę stylu, wyznaczając coraz to nowsze trendy. Pisma modowe każdorazowo opisują jej stylizacje, kiedy tylko pojawia się na uroczystych spotkaniach. Teraz docenił ją sam "Vogue", mianując kreację księżnej Cambridge suknią dekady.

Kate Middleton przyzwyczaiła już swoich wielbicieli, że podczas oficjalnych wyjść zazwyczaj nosi klasyczne sukienki. Lekko unowocześniona i ozdobiona modnymi dodatkami elegancja stała się znakiem rozpoznawczym jej stylu. "Vogue" docenił modowy gust Kate Middleton.

Księżna Kate była zwykłą dziewczyną

Kate Middleton zanim poślubiła księcia Williama i została księżną Cambridge, uchodziła za "dziewczynę z sąsiedztwa". Jednak odkąd zaczęła pokazywać się u boku ukochanego, fotoreporterzy zaczęli śledzić każdy jej ruch.

Na starych zdjęciach księżnej, zobaczymy uśmiechniętą, rozrywkową studentkę, która nie zapowiadała się zostać dzisiejszą ikoną stylu.

Kate Middleton - życie po ślubie

Po ślubie w 2011 r. z księciem Williamem, Kate musiała dostosować się do zasad panujących na brytyjskim dworze. Odważne stylizacje nie wchodziły już w grę. Z pomocą sztabu stylistów, Kate zaczęła ubierać się w olśniewające kreacje.

Warto dodać, że Kate mimo możliwości finansowych, często sięgała po ubrania z sieciówek. Do dzisiaj zresztą pojawia się na uroczystych wystąpieniach w sukienkach np. z Zary. Mało tego, potrafi założyć je więcej niż raz.

Kate Middleton z suknią dekady

W marcu tego roku księżna Kate wraz z księciem Williamem odwiedzili Irlandię. Zastępowali tam w obowiązkach królową Elżbietę. Para w trakcie pobytu odwiedziła muzeum browaru Guinnessa. Podczas tego wyjścia księżna Cambridge postawiła na szmaragdową sukienkę marki The Vampire's Wife. Kreacja warta 1,5 tys. funtów została doceniona przez magazyn "Vogue" i uznana za suknię dekady.

Zobacz też:

Kate Middleton przed ślubem schudła dwa rozmiary. Wybrana przez nią wtedy dieta jest jedną z bardziej restrykcyjnych

Książę William i Kate Middleton świętowali 9. rocznicę ślubu. Jak wyglądała historia ich zwiąku?

Książę William miał koronawirusa. Jak go przechodził?

Zobacz wideo: Sportowe oblicze Kate Middleton

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości