Gwiazdy

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska na wspólnym zdjęciu. "Pozdrawiamy bez mejkapu"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska rzadko dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami. Tym razem postanowiły jednak zrobić wyjątek i opublikowały w mediach społecznościowych niecodzienne selfie. Matka i córka zapozowały bez makijażu, szeroko uśmiechając się do obiektywu aparatu. Jak na rodzinny kadr zareagowali internauci?

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska pokazały wspólne zdjęcie

Na przestrzeni ostatnich tygodni instagramowy profil Katarzyny Grocholi przykuwał uwagę niepokojącymi informacjami o problemach zdrowotnych. Ceniona pisarka zachorowała na raka płuc i relacjonowała fanom swoje wizyty w szpitalu. Na szczęście autorka "Nigdy w życiu!" czuje się coraz lepiej. Potwierdzają to ostatnie wyniki badań, ale i jej uśmiechnięta twarz na zdjęciu z córką.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Bez filtra pozdrawiamy i nawet bez mejkapu - napisała Katarzyna Grochola pod zapadającym w pamięć selfie.

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska zapozowały bez makijażu

Post Katarzyny Grocholi nie umknął uwadze internautów. Pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy. Fani zwrócili uwagę na uderzające podobieństwo matki i córki, nie pozostali też obojętni na bijące ze zdjęcia szczęście.

- "Tyle miłości w was", "Wyglądacie cudownie", "Z filtrem czy bez, liczy się to, co macie w środku - miłość i radość", "Piękno nie potrzebuje poprawek", "Macie podobny uśmiech. Piękny", "Wspaniała fotka" - pisali użytkownicy Instagrama.

W tym miejscu warto podkreślić, że Dorota Szelągowska umieściła podobną fotografię na swoim profilu. Okazuje się, że celowo wybrała inne ujęcie ze wspólnej sesji.

- Z okazji, że moja mama umieściła na IG zdjęcie, na którym wyglądam jak wesoły Budda z krzywym zgryzem, wrzucam takie, gdzie tak nie wyglądam - czytamy we wpisie prowadzącej "Totalne remonty Szelągowskiej".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News, TVN

Pozostałe wiadomości