Gwiazdy

Kasia Stankiewicz na starym zdjęciu nie poznała samej siebie. Fani: "Tego nie da się odzobaczyć"

Gwiazdy

Kasia Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz

Kasia Stankiewicz w tym roku świętuje 30-lecie zespołu Varius Manx. Z tej okazji piosenkarka co jakiś czas publikuje w sieci archiwalne zdjęcie. Niedawno pochwaliła się fotografią, na której jest łudząco podobna do jednej z polskich wokalistek rockowych.

Kasia Stankiewicz nie poznała siebie na zdjęciu sprzed lat

Czasami powrót do zdjęć z przeszłości może być dla nas nie lada zaskoczeniem. Stylizacje, fryzury i makijaże z dawnych lat sprawiają, że pewnych sytuacji wolelibyśmy nie pamiętać. Ostatnio sentymentalną podróż do lat 90. zrobiła Katarzyna Stankiewicz. Wokalistka na Instagramie opublikowała kilka kadrów z dawnych lat i wspominała początki kariery w zespole Varius Manx. Ostatnie zdjęcie zaskoczyło jednak nawet samą bohaterkę fotografii. Artystka przyznała, że w rockowej stylizacji nie poznała samej siebie.

Ciocia Kasia bawi się na imprezie w stylu lat 70. O jak się bawi! Aż grzywka jej się podniosła niczym grzywka Christophera Walkena. Ten kiedyś zapytany o wzrost odpowiedział: "Z grzywką czy bez?" No ja tu z grzywką miałam jakieś metr siedemdziesiąt ileś tam, ale poza wzrostem nie rozpoznaję koleżanki. Pamięć moja sięga tylko roku sesji 1998, reszty danych niestety nie pamiętam. Dobrego poniedziałku!

- napisała piosenkarka.

Fani pod wrażeniem

Nowe zdjęcie Kasi Stankiewicz bardzo szybko zaczęli komentować fani. Pod postem zachwycali się jej niesamowitą metamorfozą, a także porównali młodą gwiazdę do znanej wokalistki Małgorzaty Ostrowskiej. Trzeba przyznać, że Kasia w takim wydaniu jest nie do poznania.

- Te foty to i dla mnie świeżynka

- Tego nie da się odzobaczyć

- Totalna hipnoza & Meluzyna - czytamy w komentarzach.

Wspomnienia Kasi Stankiewicz na 30-lecie Varius Manx. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Kasia Stankiewicz wspomina sceniczne wpadki. "Piosenka kończy się, myślę: zaraz polecą czerstwe bułki i puszki po piwie"

Kasia Stankiewicz wspomina pracę z Varius Manx. Podczas nagrywania jednego z klipów miała wypadek. "Straciłam przytomność"

Kasia Stankiewicz pokazała odważną stylizację sceniczną. "Przemyśl te majty, dziewczyno"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości