Gwiazdy

Karolina Malinowska wspomina przeszłość. "Była bieda. Czasem nie było czego do garnka włożyć"

Gwiazdy

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska to jedna z najbardziej znanych polskich modelek. Jak mało kto wie, że praca w branży modowej nie jest kolorowa i wymaga wielu wyrzeczeń. Swoje - niełatwe początki - opisała w najnowszym wpisie na Instagramie.

Karolina Malinowska o przyjaźni i trudnych początkach w branży

Wiele osób uważa, że modelki pławią się w luksusach. Zarabiają mnóstwo pieniędzy, a po pokazie wszystkie ubrania zabierają ze sobą. Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna. Karolina Malinowska świat mody poznała od kuchni. Zna jego jasne, jak i ciemne strony. Na swoim koncie na Instagramie Malinowska opublikowała zdjęcie z koleżanką z branży, Kamilą Szczawińską. Odniosła się do swoich niełatwych początków w zawodzie modelki.

- Można to zdjęcie "podrasować", poudawać, pomarudzić na "ciężkie życie". Ale obie z @kamilaszczawinska od zawsze wolimy prawdę. Nie było lekko. Była bieda. Czasem nie było czego do garnka w domu włożyć - napisała.

Karolina Malinowska dodała, że choć zdarzały się trudne chwile, to dzięki przyjaźni i wzajemnemu wsparciu - dały sobie radę. - Dalej dajemy! Ważne, że zawsze razem. Prawdziwa przyjaźń to największy luksus - dodała.

Szczery wpis modelki bardzo spodobał się internautom. Fani chwalą Malinowską za zdrowe i mądre podejście.

Karolina Malinowska - kariera

Karolina Malinowska jest modelką i aktorką. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła w wieku 15 lat. Bardzo szybko zaczęła chodzić po wybiegach w Paryżu, Nowym Jorku, Barcelonie czy Mediolanie. Wielokrotnie gościła na okładce francuskiej edycji magazynu "Vogue". Na wybiegu prezentowała kolekcje najbardziej liczących się w branży projektantów oraz domów mody: Calvin Klein, Hugo Boss, Dolce & Gabbana oraz Prada. W 2003 roku zrezygnowała z międzynarodowej kariery.

Prywatnie związana jest z dziennikarzem Olivierem Janiakiem. Mają trzech synów.

Zobacz wideo: Projekt Plaża. Karolina Malinowska

Zobacz także:

Młody mężczyzna obraził Annę Dymną na ulicy. "Pogadajmy za pięćdziesiąt lat"

Ania Wendzikowska odkrywa tajemnicze zakątki Karaibów. "To plaża, do której nie da się dojechać, trzeba się wspiąć"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości