Gwiazdy

Justyna Steczkowska żegna mamę "Jestem wdzięczna, że mogłam z nią być do końca"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mama Justyny Steczkowskiej zmarła po długiej chorobie. Piosenkarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wideo i poruszający post, którym żegna się z Danutą Steczkowską.

Justyna Steczkowska żegna mamę

Justyna Steczkowska napisała w poście na swoim profilu na Instagramie, że Danuta Steczkowska odeszła w domu, otoczona dziećmi, które ją kochały i wnukami, które ją uwielbiały.

- Jestem wdzięczna Bogu za to, że miałam taką mamę, za to, że mogłam z nią być do końca... Pielęgnować ją, masować obolałe stopy, śpiewać jej ulubione piosenki na dobranoc – napisała artystka.

Razem z wpisem Justyna Steczkowska opublikowała film, który pokazuje Danutę Steczkowską z dziećmi i wnukami.

- Byłaś najdzielniejszą kobietą jaką znałam i człowiekiem o wielkim sercu – wyznała Justyna i dodała, że jest bardzo wdzięczna mamie za życie, które jej dała, za miłość i troskę, którą ją obdarowała.

Smutno mi mama bez Ciebie...

– zakończyła wpis piosenkarka.

Danuta Steczkowska zmarła po długiej chorobie

O śmierci Danuty Steczkowskiej poinformowała na profilu na Instagramie jedna z jej córek. Magda Steczkowska opublikowała czarno-białe zdjęcie.

- Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie...bez bólu...z Tatą u boku... Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś – napisała.

Wiele lat temu pani Danuta przeszła ciężki wylew, po którym jeździła na wózku i nie była w stanie mówić. Na co dzień zajmowała się nią Justyna, która zapewniała mamie troskliwą opiekę.

Rodzina Steczkowskich

Danuta Steczkowska przez lata pracowała jako pedagog muzyki. Występowała również w chórze. Z mężem Stanisławem Steczkowskim doczekała się dziewięciorga dzieci. Największą sławę z rodzeństwa zyskała Justyna Steczkowska, która uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Z muzyką związane jest także rodzeństwo Justyna: Agata, Magdalena, Cecylia, Krystyna i Maria, Marcin, Jacek i Paweł.

Autor: Aleksandra Pietrzak

Pozostałe wiadomości