Gwiazdy

Jurorzy "Top Model" wręczyli złoty bilet: "Dawno nie było takiej fajnej dziewczyny". Kto go otrzymał?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
TVN"Top Model"

Za nami 2. odcinek 10. edycji "Top Model", który obfitował w niespodzianki. Jurorzy wybrali nowe osoby i wręczyli złoty bilet. Kto został pierwszym uczestnikiem show i trafił do domu modelek i modeli?

"Top Model" - odcinek 2.

Drugi odcinek "Top Model" przepełniony był pozytywną energią. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński podczas castingu musieli wyłonić kolejnych uczestników. Do następnego etapu zakwalifikowali się m.in.: Dominika Wysocka, Łukasz Zarazowski, Wiktoria Pawliszewska, Kacper Jasiński, Blanka Stajkow, Adam Lochyński, Łukasz Wasielewski, Sophia Mokhar.

"Top Model" - Weronika Zoń otrzymała złoty bilet

Jurorzy już w drugim odcinku skorzystali ze złotego biletu, który gwarantuje miejsce w domu modelek i modeli. Wręczyli go 21-letniej Weronice Zoń, która nie tylko ujęła ich urodą, lecz i osobowością. Już podczas rozmowy online Joanna Krupa powtarzała, że "jest urocza". Uczestniczka przyleciała na casting z Wielkiej Brytanii. Towarzyszył i kibicował jej brat. Kobieta zapytana o to, dlaczego rodzina wyprowadziła się z polski, odpowiedziała:

Wyjechałam tam z moją mamą i braćmi. Wyjechaliśmy z malutkiego pokoiku do, w końcu, domu i za lepszym komfortem życia. Moja mama od małego chciała nam to dać

Wcześniej w czwórkę mieszkali w Bielsko-Białej w jednym pokoju u dziadków Weroniki.  W Anglii, jako 14-latka, zaczęła procować na zmywaku. Następnie w szpitalu, gdzie przygotowuje posiłki dla pacjentów i pacjentek. Teraz chce zawalczyć o własne marzenia. Do wzięcia udziału w "Top Model" długo się przygotowywała. Laureatka złotego biletu wyjawiła, że ćwiczyła na siłowni przed pracą i po, a także w weekendy.

Jurorzy zgodnie przyznali, że Weronika wprost zaraża pozytywną energią.

Dawno nie było takiej fajnej dziewczyny 

Zobacz też:

Zobacz wideo: "Top Model" powraca po raz dziesiąty

„Top Model” powraca po raz dziesiąty
„Top Model” powraca po raz dziesiąty
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości