Gwiazdy

Fani zachwyceni urodą Julii Kamińskiej. "Piękna w pięknym mieście"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Julia Kamińska jest jedną z najpopularniejszych obecnie polskich aktorek i choć wciela się w "BrzydUlę" - również jedną z najpiękniejszych. Teraz gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie i wywołała zachwyt wśród fanów. Zobaczcie, jak wygląda.

Julia Kamińska o wyglądzie

Widzowie pokochali Julię Kamińską już kilkanaście lat temu, kiedy pojawiła się w pierwszym sezonie serialu "BrzydUla". Grana przez nią bohaterka stała się ulubienicą milionów widzów i sprawiła, że o aktorce mówiły wszystkie media. Ona jednak nie czuła się wówczas dobrze sama ze sobą i bardzo przejmowała się krytyką dotyczącą jej urody.

- To, co się we mnie zmieniło i mogę powiedzieć, że to jest metamorfoza, z której jestem naprawdę dumna, to jest to, że już mnie nie ruszają żadne komentarze. Na samym początku mojej drogi miałam bardzo dużo niepochlebnych opinii odnośnie mojego wyglądu, było mi strasznie źle. Teraz też mam dużo bardzo różnych komentarzy, ale mnie to już nie rusza, ponieważ wiem, że istnieję dla siebie, dla bliskich, ale nie dla czyichś opinii – wyznała Julia Kamińska w Dzień Dobry TVN.

Uroda Julii Kamińskiej

Obecnie Julia Kamińska dobrze czuje się w swojej skórze i emanuje szczęściem oraz radością. Podobnie jest na najnowszym zdjęciu, które artystka opublikowała w mediach społecznościowych w poniedziałek, 23 sierpnia. Widać na nim, jak zadowolona siedzi przy stole w krakowskiej kawiarni. Ubrana jest w granatowy top oraz stylową opaskę Girlsband, która nadaje całości nieco retro charakteru.

Ujęcie zachwyciło fanów aktorki, którzy w komentarzach zachwycali się jej urodą. Pisali: "Najpiękniejsza. Nie mogę się napatrzeć", "Piękna w pięknym mieście", "Julka, prześlicznie i cudny uśmiech", "Jakie świetne zdjęcie", "Cudo! Pasuje takie retro" czy "Ale ślicznie wyglądasz! Ekstra fota!".

Zgadzacie się ze zdaniem internautów?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Wielkie metamorfozy BrzydUli i Julii Kamińskiej

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości