Joanna Krupa o częstych rozłąkach z córką: "Jest coraz trudniej"

Joanna Krupa
Źródło: Dzień Dobry TVN
Joanna Krupa zakończyła pracę na planie "Top Model". Jubileuszowa, 10. edycja show przeszła już do historii. Zapracowana modelka wyznała Darii Pacańskiej z serwisu dziendobry.tvn.pl, jak łączy wychowanie córki z zawodowymi obowiązkami.

Joanna Krupa o wychowaniu córki

Joanna Krupa została mamą w listopadzie 2019 roku, kiedy na świat przyszła jej córka Asha-Leigh Nunes. Od czasu narodzin córeczki modelka musi godzić rolę mamy i zapracowanej gwiazdy telewizji. Odległość dzieląca Stany Zjednoczone od Polski zdaje się nie pomagać w tym niełatwym zadaniu.

- Jest coraz ciężej - wyznała modelka. - Ona teraz mówi, to jest taki super kochany wiek. Jak wyjeżdżam na kilka dni, to jest bez sensu za każdym razem ją brać ze sobą - dodała.

Święto Dziękczynienia Joanny Krupy

Wychowana w amerykańskiej kulturze Joanna Krupa siłą rzeczy obchodzi jedno z najważniejszych świąt celebrowanych za wielką wodą. Naszej reporterce zdradziła, gdzie w tym roku spędzi Święto Dziękczynienia.

- Teraz mąż pojechał do Miami, bo są święta - wyjaśniła podczas finału 10. edycji "Top Model". - Zamiast ją tutaj brać, a później do Miami, to zdecydowaliśmy, że pojedzie do Miami z jego rodziną, a ja do nich dojadę. Te kilka dni jest ok, ale nie jest łatwo, przyznam się - podsumowała.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości