Gwiazdy

Joanna Koroniewska zwróciła się do fanów: "Może ktoś by chciał mieć takiego szefa jak ja?"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Joanna Koroniewska i jej mąż, Maciej Dowbor znani są z ogromnego dystansu do siebie i bawiącego do łez poczucia humoru. Z okazji Dnia Szefa aktorka postanowiła zażartować z męża. Rozbawieni fani odpowiadają: "Ja bym chciała, żeby Pani została moją szefową".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Współpracowała z teatrami "Bajka" i "Komedia". Występowała w wielu reklamach i programach telewizyjnych, a także filmach i serialach.

Od 2014 roku Koroniewska jest w związku małżeńskim z Maciejem Dowborem, dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Mają razem dwie córki – Janinę i Helenę. Para prężnie działa razem na Instagramie i YouTube, współtworząc kanał Dowbory Be Happy a także organizując regularne "Domówki u Dowborów", czyli Instagramowe live’y, do których zapraszają różne gwiazdy.

Joanna Koroniewska żartuje: "Mój pracownik miesiąca ciągle na mnie narzeka"

Po latach małżeństwa Joanna i Maciej wciąż pozostają jedną z ulubionych par Polaków, ze względu na poczucie humoru, dystans do siebie i ogromną miłość, jaką siebie darzą. Koroniewska na swoim profilu na Instagramie pisze:

"Dziś Dzień Szefa!! Macie fajnych przełożonych!? A może ktoś by chciał mieć takiego szefa jak ja!? Zapewniam, że nie jestem taka najgorsza, chociaż mój pracownik miesiąca @maciej_dowbor ciągle na mnie narzeka… Może dlatego, że wciąż nie przyjął do wiadomości kto tu jest naprawdę SZEFEM!! A może dla dobra sprawy dam mu tę satysfakcję i niech sobie myśli, że ON tu rządzi, a jak jest to chyba wiadomo. A jak to wyglada u Was? Szefujecie w domu Mamuśki?!" – zapytała. 

Rozbawieni fani aktorki odpowiadają: "Ja bym chciała, żeby Pani została moją szefową". Zaciekawieni pytają też, czy dziś przypadkiem nie chodzi o Dzień Szefa Kuchni? Koroniewska nie daje jednak zbić się z tropu: "Szef to szef" – odpowiada. Inni żartują: "U mnie szefem jest pies i to byłoby na tyle". A Wy, obchodzicie dzień szefa?

Zobacz video:

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości