Gwiazdy

Jane Fonda na okładce "Vogue Polska". Zwróciła się do "dzielnych polskich kobiet"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Vogue Polska
Wiadomości z show-biznesu
Dzień Dobry TVNWiadomości z show-biznesu

Jane Fonda jest jedną z trzech gwiazd okładki październikowego wydania polskiej edycji kultowego magazynu "Vogue". Podczas sesji zdjęciowej aktorka zwróciła się do Polek, podkreślając ich odwagę. To właśnie ta cecha jest motywem przewodnim całego numeru.

Jane Fonda w "Vogue Polska"

Jane Fonda wzięła udział w sesji zdjęciowej, której efekty zostały zaprezentowane na okładce najnowszego wydania "Vogue Polska". Na instagramowym profilu magazynu pojawiło się nagranie, w którym hollywoodzka gwiazda bezpośrednio zwróciła się do Polek.

- Jesteśmy w trakcie fotografowania okładki dla polskiego "Vogue'a". Mam nadzieję, że się wam spodoba - powiedziała Jane Fonda ubrana w dwurzędową marynarkę, koszulę i krawat. - Jestem całym sercem z wami, szczególnie z dzielnymi, polskimi kobietami - dodała.

Październikowe wydanie jest poświęcone odwadze. A na ten temat Jane Fonda wie całkiem sporo. Jane Fonda była regularnie zatrzymywana przez policję w latach 70. XX wieku, kiedy brała udział w protestach przeciwko wojnie w Wietnamie. Obecnie aktorka jest zaangażowana w działalność na rzecz ochrony klimatu. W 2019 roku została zatrzymana przez policję czterokrotnie w ciągu jednego miesiąca. Powodem miało być zakłócanie porządku publicznego podczas manifestacji.

- Mamy odwagę i mimo różnic wszystkie dzielimy ze sobą doświadczenie podobnych niesprawiedliwości i okrucieństw - stwierdziła w wywiadzie towarzyszącym sesji.

Andie MacDowell w polskim magazynie

Drugą bohaterką okładkowej sesji jest Andie MacDowell. Aktorka zaskoczyła publiczność podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes prezentując burzę loków przyprószonych siwizną. 63-letnia MacDowell nie ukrywa swojego wieku i z radością afirmuje swoją kobiecość.

Trzecią bohaterką jest Sandra Drzymalska. Jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Niedawno Sandra zdecydowała się na szczere wyznanie na łamach "Wysokich Obcasów", gdzie zdradziła, że zmagała się z zaburzeniami odżywiania. W "Vogue'u" poruszyła temat odwagi.

- Zostałam wychowana na grzeczną dziewczynkę, która mówi "proszę" i "przepraszam". Dzięki rolom, które gram, wreszcie mówię "nie". Moje postaci dają mi moc - podkreśliła.

To drugi numer magazynu stworzony przez jego nową redaktor naczelną - Inę Lekiewicz, która zastąpiła na tym stanowisku Filipa Niedethala.

Zobacz wideo: Joanna Przetakiewicz o kolekcji La Manii 2021

Joanna Przetakiewicz o kolekcji La Manii 2021
Joanna Przetakiewicz o kolekcji La Manii 2021
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Vogue Polska

Pozostałe wiadomości