Gwiazdy

Jan Bednarek wziął ślub. Jego wybranka prezentowała się zjawiskowo

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Jan Bednarek

Jan Bednarek i Julia Nowak pobrali się w Boże Ciało. Na ceremonii pojawili się koledzy z boiska piłkarza reprezentacji Polski oraz gwiazdy show-biznesu. Kto im towarzyszył w tym szczególnym dniu?

W Boże Ciało reprezentant Polski Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub. Uroczystą ceremonię zorganizowali w luksusowym hotelu nad jeziorem Rożnowskim w gminie Gródek nad Dunajcem. Do mediów społecznościowych trafiły już pierwsze zdjęcia z uroczystości.  

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Gwiazdy na ślubie Jana Bednarka

Obrońca we włoskim klubie UC Sampdoria Bartosz Bereszyński zamieścił wspólną fotografię piłkarzy. Dostrzeżemy na niej Mateusza Klichę, Marcina Kamińskiego, Karola Linettego, Tomasza Kędziorę oraz ich partnerki. 

Sto lat młodej parze

W tym szczególnym dniu młodej parze towarzyszyła też m.in. makijażystka Magda Pieczonka, wokalistka Marta "Mandaryna" Wiśniewska i fryzjer gwiazd Kajetan Góra. Na uroczystości nie zabrakło też Patrycji Kujawy, autorki sukien ślubnych Julii Nowak.

Kreacje Julii Nowak

O tych spektakularnych kreacjach panny młodej rozpisują się wszystkie portale show-biznesowe. Projektantka na swoim profilu na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy na ich temat.

- @juuulencja i jej pierwsza z dwóch sukni, "Gabriella". Zdjęcia z ostatniej miary odbiorowej. Dzięki za zaufanie i wiele miesięcy współpracy - napisała Patrycja Kujawa.

- Dzień dobry dzień dobry @juuulencja i jej druga suknia "Giuseppina". Obie suknie to ogrom pracy mojego zespołu, ręcznie drapowane liście, haftowane perełkami i i motywami roślinnymi zdobienia - czytamy.

Julia Nowak - kim jest żona Jana Bednarka? 

25-letnia Julia Nowak brała udział w sesjach dla wielu znanych marek. Jest fotomodelką i influencerką. Z reprezentantem Polski spotyka się od 5 lat. Wspólnie wychowują córeczkę Lilly.

Zobacz wideo: Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu

Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Sebastian Frej/MB Media/Getty Images

Pozostałe wiadomości