Gwiazdy

Mama i żona Willa Smitha zabrały głos po incydencie na Oscarach. "Przyszła pora uzdrowienia"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Nie milką echa po szokującym zdarzeniu, które miało miejsce podczas 94. ceremonii wręczenia Oscarów. Will Smith wszedł na scenę i spoliczkował Chrisa Rocka. Agresywną reakcję sprowokował niewybredny żart komika na temat żony aktora. Teraz mama Smitha oraz Jada Pinkett Smith zabrały głos w tej sprawie.

Will Smith był świadkiem przemocy domowej

To, co wydarzyło się na tegorocznych Oscarach, z pewnością przejdzie do niechlubnej historii tej gali. Chris Rock pojawił się na scenie, by wręczyć Oscara za najlepszy film dokumentalny. Komik zaczął żartować i w pewnym momencie zwrócił się do żony Willa Smitha. Stwierdził, że Jada Pinkett Smith mogłaby zagrać w kontynuacji filmu z 1997 roku pt. "G.I. Jane". W produkcji główną rolę zagrała Demi Moore, która była łysa - podobnie jak Jada. Sęk w tym, że Pinkett Smith od lat cierpi na łysienie plackowate. Uwielbiała mieć długie włosy, jednak z powodu swojej przypadłości, niestety musiała je zgolić.

Will Smith gwałtownie zareagował na niesmaczny żart na temat ukochanej. Wszedł na scenę i spoliczkował Chrisa Rocka. Dzień później aktor przeprosił. - Zachowałem się nieodpowiednio i popełniłem błąd. Wstyd mi - oświadczył.

Głos w tej sprawie zabrała m.in. Caroline Smith, mama Willa. W show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Sandra Hajduk-Popińska. - W wywiadzie dla jednej z amerykańskich telewizji Caroline Smith powiedziała, że nigdy nie widziała, żeby jej syn podniósł na kogoś rękę. Myślę, że pomijamy w tej dyskusji bardzo ważny aspekt. Will Smith kilka miesięcy temu wydał autobiografię, wspominał w niej o doświadczeniu przemocy ze strony swojego ojca. Faktem jest, że Will był świadkiem, kiedy jego ojciec bił jego mamę. Napisał w swojej biografii: "Ten moment wpłynął na mnie, jak żaden inny. Czułem się jak tchórz, nie reagując na to, kiedy ojciec bił moją matkę". Nie usprawiedliwiamy oczywiście gestu Willa Smitha, ale myślę, że warto wspomnieć o tym, że jakieś demony w nim nadal siedzą - powiedziała Hajduk-Popińska.

Jada Pinkett Smith przerwała milczenie

Żona Willa Smitha do tej pory milczała na temat tego, co wydarzyło się podczas Oscarów. Wreszcie postanowiła odnieść się do sprawy.

- Napisała bardzo lakonicznie na Instagramie: "Przyszła pora uzdrowienia i po to tu jestem". Ona zajmuje się nurtem coachingowym, woli rozmawiać, niekoniecznie jest fanką agresji, przemocy. Jest taka pokojowo nastawiona do świata. Być może nie chce napędzać tej machiny spekulacji i ucina temat - powiedziała Sandra.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Paul Morigi/Contributor/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości