Kim jest cichy wielbiciel Izabeli Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? "Byłam po raz kolejny bardzo zaskoczona"

Autor:
Daria
Pacańska,
Izabela
Dorf

Izabela Juszczak w Dzień Kobiet dostała bukiet kwiatów. Uczestniczka podziękowała tajemniczemu wielbicielowi. Czy udało się poznać osobę, która je podarowała? O tym opowiedziała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Izabela Juszczak spędziła 8 marca z kobietami

Izabela Juszczak w mediach społecznościowych zamieściła post, w którym pokazała bukiet kwiatów od nieznajomego wielbiciela. W rozmowie z dzienobry.tvn.pl zdradziła także, jak spędziła 8 marca.

- Wczorajsze święto, Dzień Kobiet, spędziłam w salonie z swoją pracownicą i swoimi cudownymi klientami. Przygotowałam dla nich specjalne promocje na ten dzień, upiekłam sama ciasto - jabłecznik i świętowaliśmy sobie wszystkie wspólnie. Robiąc piękne kolorki, fryzurki, a przy okazji rozmawiałyśmy przy ciasteczku i kawie - zdradziła Izabela Juszczak. - Każda z moich pań potrzebowała takiej chwili dla siebie. Czują się w moim salonie bardzo dobrze, wiec chętnie spędzają ze mną czas - dodała.

Magdalena Chorzewska o depresji

Magdalena Chorzewska o depresji
Magdalena Chorzewska o depresji
wideo 2/3

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma cichego wielbiciela

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła czy wie, kto wysłał jej bukiet. Okazało się, że ma wielu wielbicieli, którzy chętnie obdarowują ją prezentami.

- A jeśli chodzi o kwiaty, które umieściłam na stories to tak, dostałam kolejną przesyłkę kwiatowa, gdzie byłam po raz kolejny bardzo zaskoczona. Okazuje się, że to nie ten sam cichy wielbiciel, tylko ktoś inny - wyznała.

To nie pierwszy raz, kiedy Iza dostaje prezent od nieznajomego. Niedawno otrzymała przesyłkę o poranku.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska, Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Artur Barbarowski / East NEws

Pozostałe wiadomości