Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy podczas Pandory? "Monia tu przyszła po swoje"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Szahira powiedziała, co sądzi o Monice

Uczestnicy powoli zaczynają rozumieć, że pobyt w rajskim hotelu to nie są beztroskie wakacje. Zaczyna się miłosna gra, w której trzeba mieć taktykę i zawierać sojusze. Na horyzoncie pojawił się nowy, tajemniczy singiel, który może zmienić układ sił w programie. Na pierwszej Pandorze w tej edycji nie zabraknie gradobicia pytań.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 4. odcinku?

Bohaterowie "Hotelu Paradise" czują, że wielkimi krokami zbliża się Rajskie Rozdanie. Sytuacji nie poprawia fakt, że do grupy dołączy nowy uczestnik, którego przez moment mogliśmy zobaczyć pod koniec 3. odcinka. Jako singiel z pewnością będzie mógł namieszać wśród par. Pytanie tylko, która z pań najbardziej wpadnie mu w oko?

Hania i Szahira przekonały się, że zaczęła się gra i walka o wypracowanie silnej pozycji w show.

- Ja wiedziałam od początku, że Monia tu przyszła po swoje, bo jak tylko pojawia się nowy uczestnik, to Monia go kokietuje, nie patrząc na to, że jest z Adamem. Ja w tej chwili jestem z Grzegorzem, my się dogadujemy, ale nic do siebie nie mamy poza dogadywaniem się, więc to też można powiedzieć, że to jest gra - wyznała w rozmowie z Hanią.

Wieczorem uczestnicy wezmą udział w pierwszej w tej edycji Pandorze. Sporo pytań padnie do Szahiry. Czy ufa Grzegorzowi i czy chce dalej tworzyć z nim relację? Z kolei Monika będzie musiała wyznać, kto najbardziej się jej podoba w programie. Niektóre odpowiedzi zaskoczą mieszkańców hotelu. Jak zakończy się wieczór szczerości? Nie obędzie się bez niespodziewanego zwrotu akcji.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki, dodatkowe materiały i poprzednie sezony show są dostępne na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości