Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Nowa uczestniczka weszła do programu. Kim jest piękna blondynka?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Do ekipy "Hotelu Paradise" dołączyła nowa singielka. Początkowo mieszkańcy nie podejrzewali, że przebojowa trenerka twerkowania, to tak naprawdę przyszła uczestniczka show. Dominika przykuła uwagę panów. Komu najbardziej wpadła w oko i z kim stworzy parę?

"Hotel Paradise 5". Nowa uczestniczka

Chłopcy i dziewczęta zostali podzieleni na grupy i opuścili hotel. Każdy z zespołów wziął udział w lekcji twerkowania. Piękna, blondwłosa trenerka zrobiła dobre wrażenie na panach. Po zajęciach wszyscy wrócili do willi i mieli przygotować się do tanecznej bitwy.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wieczorem zjawiła się Klaudia El Dursi, a wraz z nią znana już uczestnikom trenerka. Dominika została oficjalnie powitana w programie. Nowa singielka będzie musiała się postarać, by znaleźć parę. Jak na razie wszyscy panowie są w związkach.

"Hotel Paradise 5". Dominika Stosio

Dominika ma 23 lata i pochodzi ze Szczecina. Obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie studiuje Bezpieczeństwo Narodowe. Prowadzi salon kosmetyczny, a jej największą pasją jest taniec, w szczególności dancehall i twerk. Sport to nieodłączny element jej codzienności, dlatego każdą wolną chwilę spędza na macie, trenując sztuki walki - muay thai, boks, ponadto pływa i jeździ konno.

Kocha zwracać na siebie uwagę i być w centrum zainteresowania. Jest ambitna oraz bardzo samokrytyczna. Lubi być liderem, ale potrafi też pójść na kompromis. Od zawsze łatwiej nawiązywała kontakty z mężczyznami. Nie toleruje u dziewczyn zazdrości i zawiści. 

Od dłuższego czasu jest singielką. Swoich partnerów wybiera bardzo ostrożnie, a słowo miłość jest dla niej czymś wielkim. Jakiego mężczyzny szuka w "Hotelu Paradise"? Jej ideał to wysoki i postawny chłopak z tatuażami, który będzie dbał o nią jak o księżniczkę.

"Hotel Paradise 5". DominikaŹródło: mat. prasowe
"Hotel Paradise 5". DominikaŹródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7, a dłuższe odcinki również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości