Harry i Meghan wystąpią u Oprah. "Jeżeli chcieli zniknąć z blasku fleszy, to nie powinni udzielać takich wywiadów"

Chociaż od decyzji o odejściu z rodziny królewskiej minął już ponad rok, ex książęca para wciąż ostatecznie nie pożegnała się z Wielką Brytanią. Meghan i Harry już niedługo udzielą niezwykle szczerego wywiadu w programie Oprah Winfrey. Co to dla nich oznacza?

Harry i Meghan u Oprah Winfrey

Meghan i Harry od miesięcy są na świeczniku. Każdy ich ruch, wystąpienie, czy wypowiedź są szeroko omawiane na całym świecie. Ich decyzja o odejściu z rodziny królewskiej była niemałym zaskoczeniem, dlatego każda nowa informacja w sprawie budzi duże zainteresowanie. Ex książęca para już 8 marca pojawi się w legendarnym show Oprah Winfrey.

Podobno bycie gościem w jej programie dyskwalifikuje Meghan i Harry’ego ze wszystkich tych przywilejów, które jeszcze mają. Meghan jest patronką Teatru Narodowego w Anglii i wielu organizacji. Podobno w momencie, kiedy mają pojawić się u Oprah, może to się skończyć. Występ w dużych programach telewizyjnych to jest coś, co musi przejść przez sztab ludzi

- tłumaczy Sandra Hajduk.
Występ ten ma być bardzo szczery. - W czasie tego wywiadu Harry i Meghan mają opowiedzieć o tym, że spodziewają się kolejnego potomka, o tym, jak wyglądała ich przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych, jak wygląda ich proces wychodzenia z rodziny królewskiej. Tych szczegółów ma być dużo – dodaje dziennikarka.

Krytyka Meghan i Harry’ego

Decyzja Meghan i Harry'ego o udziale w programie wywołała spore kontrowersje. Brytyjski dziennikarz Piers Morgan ostro skrytykował parę. - Nie jest ich fanem i bardzo ich skrytykował. Uznał, że to jest hipokryzja ze strony ex książęcej pary. Jeżeli chcieli zniknąć z blasku fleszy, to nie powinni udzielać takich wywiadów – zauważyła Sandra Hajduk.
Dziennikarz zarzucił byłym royalsom fałsz. - Roszczą sobie prawo do używania mediów do autopromocji i mieszania ich z błotem, kiedy mają na siebie inny pomysł. To oczywiste, że łakną uwagi i artykułów na swój temat. (...) Meghan i Harry nie różnią się niczym od Kardashianów, którzy sprzedają swoją "markę" temu, kto zapłaci najwięcej. Chcą zjeść ciastko i mieć ciastko, a już na pewno nie rozumieją znaczenia słowa "prywatność", którego tak się uczepili – napisał w felietonie dla Mail Online.
Zobacz też:
Autor: Anna Korytowska
Reporter: Sandra Hajduk

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości