Gwiazdy

Gwiazdy, które przygarnęły zwierzęta ze schroniska. W tych psiakach trudno się nie zakochać

Gwiazdy

pies

Każdy wie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Niestety, człowiek nie zawsze jest najlepszym przyjacielem psa. Każdego roku wiele czworonogów jest porzucanych przez swoich opiekunów, szczególnie w czasie wakacji. Schroniska nieustannie zachęcają do adopcji bezpańskich pupili. Zobacz, które polskie gwiazdy dały pokrzywdzonym psiakom nowy dom.

Joanna Krupa - "psia mama"

Joanna Krupa znana jest ze swojej miłości do zwierząt i od lat walczy o ich prawa. Modelka jest wielbicielką psów i pomaga im przy każdej możliwej okazji. Joanna bardzo często zachęca swoich fanów do adopcji czworonogów. W jej domu mieszka małe stadko przygarniętych czworonogów, a sama siebie nazywa "psią mamą".

Michał Szpak w duecie z Hektorem

Michał Szpak poznał Hektora podczas swojej zeszłorocznej trasy koncertowej. Mimo że wokalista miał tylko pomóc w adopcji czworonoga, ostatecznie sam postanowił go przygarnąć. Jak sam wówczas mówił, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Agnieszka Woźniak-Starak i 7 czworonogów

Prezenterka nigdy nie kryła się ze swoją miłością do czworonogów, czego dowodzi fakt, że ma w domu aż 7 psów! Agnieszka od lat angażuje się w akcje zachęcające do adoptowania bezpańskich zwierząt.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kocham

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Agnieszka Włodarczyk - z miłości do psów

Aktorka należy do gwiazd, które starają się wykorzystywać swoje media społecznościowe do słusznych celów. Agnieszka wielokrotnie pisała o krzywdach, których doświadczają porzucone zwierzęta i nawoływała swoich fanów do adopcji psów.

To są nasi przyjaciele, ufają nam, liczą na nas i uwierzcie mi- ich miłość jest bezwarunkowa i szczera!!!

- napisała pod jednym z postów.

Sama przygarnęła dwa psy - Leona i Tosię. Niestety dwa lata temu Leon odszedł po długiej chorobie, co było dla aktorki ogromnym ciosem. Na szczęście u jej boku wciąż jest Tosia, która wiernie trwa przy swojej właścicielce.

Kapsel i Kluska – najlepsi przyjaciele Olgi Frycz

Olga Frycz jest właścicielką dwóch psów, które są dla niej niczym rodzina. Zarówno Kapsel, jak i Kluska pochodzą z adopcji. Aktorka jest niezwykle przywiązana do swoich czworonożnych kompanów i często angażuje się w akcje propagujące pomoc i adopcję bezpańskich zwierząt.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Małe dziecko i psy w jednym domu. Jak poradziła sobie Joanna Krupa?

Michał Szpak odmienił życie Hektora

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ukochane psy. W opisie skomentowała krótko: "Kocham"

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: E+

Pozostałe wiadomości