Gwiazdy

Gwiazdy, które przygarnęły zwierzęta ze schroniska. W tych psiakach trudno się nie zakochać

Gwiazdy

E+Capuski/Getty Images

Każdy wie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Niestety, człowiek nie zawsze jest najlepszym przyjacielem psa. Każdego roku wiele czworonogów jest porzucanych przez swoich opiekunów, szczególnie w czasie wakacji. Schroniska nieustannie zachęcają do adopcji bezpańskich pupili. Zobacz, które polskie gwiazdy dały pokrzywdzonym psiakom nowy dom.

Joanna Krupa - "psia mama"

Joanna Krupa znana jest ze swojej miłości do zwierząt i od lat walczy o ich prawa. Modelka jest wielbicielką psów i pomaga im przy każdej możliwej okazji. Joanna bardzo często zachęca swoich fanów do adopcji czworonogów. W jej domu mieszka małe stadko przygarniętych czworonogów, a sama siebie nazywa "psią mamą".

Michał Szpak w duecie z Hektorem

Michał Szpak poznał Hektora podczas swojej zeszłorocznej trasy koncertowej. Mimo że wokalista miał tylko pomóc w adopcji czworonoga, ostatecznie sam postanowił go przygarnąć. Jak sam wówczas mówił, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Agnieszka Woźniak-Starak i 7 czworonogów

Prezenterka nigdy nie kryła się ze swoją miłością do czworonogów, czego dowodzi fakt, że ma w domu aż 7 psów! Agnieszka od lat angażuje się w akcje zachęcające do adoptowania bezpańskich zwierząt.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kocham

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Agnieszka Włodarczyk - z miłości do psów

Aktorka należy do gwiazd, które starają się wykorzystywać swoje media społecznościowe do słusznych celów. Agnieszka wielokrotnie pisała o krzywdach, których doświadczają porzucone zwierzęta i nawoływała swoich fanów do adopcji psów.

To są nasi przyjaciele, ufają nam, liczą na nas i uwierzcie mi- ich miłość jest bezwarunkowa i szczera!!!

- napisała pod jednym z postów.

Sama przygarnęła dwa psy - Leona i Tosię. Niestety dwa lata temu Leon odszedł po długiej chorobie, co było dla aktorki ogromnym ciosem. Na szczęście u jej boku wciąż jest Tosia, która wiernie trwa przy swojej właścicielce.

Kapsel i Kluska – najlepsi przyjaciele Olgi Frycz

Olga Frycz jest właścicielką dwóch psów, które są dla niej niczym rodzina. Zarówno Kapsel, jak i Kluska pochodzą z adopcji. Aktorka jest niezwykle przywiązana do swoich czworonożnych kompanów i często angażuje się w akcje propagujące pomoc i adopcję bezpańskich zwierząt.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Małe dziecko i psy w jednym domu. Jak poradziła sobie Joanna Krupa?

Michał Szpak odmienił życie Hektora

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ukochane psy. W opisie skomentowała krótko: "Kocham"

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: E+

Pozostałe wiadomości