Gwiazdy

Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise 6". Kim jest i jak wyglądał, zanim zaczął ćwiczyć na siłowni?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Grzegorz Głuszcz

Grzegorz Głuszcz wziął udział 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest jedną z najbardziej barwnych postaci w programie i samozwańczym królem rajskiej willi. Uwielbia uprawiać sport, a z racji tego, że jest trenerem personalnym, może pochwalić się wyrzeźbioną sylwetką i imponującą muskulaturą. Jednak nie zawsze tak było. Jak prezentował się przed metamorfozą?

W 6. edycji "Hotelu Paradise" nie brakuje wielkich emocji i ciekawych osobowości. Grzegorz Głuszcz z pewnością na dobre zostanie zapamiętany przez widzów programu, ponieważ ma duże poczucie humoru, ale zarazem cięty język i potrafi walczyć o swoje. W sportowych i wytrzymałościowych konkurencjach mało kto może mu dorównać. Co jeszcze o nim wiemy?

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Grzegorz Głuszcz - jak kiedyś wyglądał?

Grzegorz Głuszcz dobrze wie, czym jest ciężka praca nad własnym wyglądam. Ile wymaga siły, samozaparcia i wyrzeczeń. Dziś uczestnik "Hotelu Paradise" ma wyrzeźbioną sylwetkę z wyraźnie zarysowanymi mięśniami. Jednak kilka lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Nie dbał o zdrowe odżywianie, niewiele ćwiczył za to sporo imprezował. Pewnego dnia uznał, że chce się zmienić.

- Pamiętam to, jakby to było wczoraj. Praca w korpo, targety, stres, co weekendowe chlanie i tłuste żarcie. Przeważnie każda niedziela to było zbieranie się do siebie... A nic bardziej nie było irytujące niż pusta butelka wody stojąca obok łóżka, kiedy Sahara w ustach. Kiedy wstałem, spojrzałem w lustro i powiedziałem: CZAS TO ZMIENIĆ! W końcu pomimo wielkiego trudu, czasu i starań widzę siebie, jakiego chciałem widzieć, gdy zerkam w lustro. Na pewno mogę stwierdzić, że było warto - wyznał na Instagramie Grzesiek i pokazał zdjęcia sprzed metamorfozy i po.

Metamorfoza Grzegorza Głuszcza z "Hotelu Paradise"

Ciężka praca opłaciła się i dała Głuszczowi dodatkową siłę do działania. Dalej z uporem walczył o lepszą wersję siebie. Redukcja tkanki tłuszczowej i zbudowanie masy mięśniowej dało na tyle świetne efekt, że Grzesiek zaczął brać udział w zawodach sylwetkowych oraz został trenerem personalnym. Jego metamorfoza może być przykładem dla tych, którzy chcą popracować na ciałem, ale brakuje im wiary w siebie i motywacji.

- Po lewej 2016 rok. Waga 65 kg vs. po prawej 2021 rok. Waga 93 kg - czytamy w opisie zdjęcia.

Grzegorz z "Hotel Paradise 6" - ile ma lat, skąd pochodzi, czym się zajmuje?

Grzegorz Głuszcz ma 24 lata i mieszka w Warszawie. Jest trenerem personalnym celebrytów i influencerów. Sport jest jego największą pasją, jednak nie kryje zamiłowania do dobrego jedzenia i muzyki. Ma na swoim koncie kilka utworów hip-hopowych i marzy o otwarciu prywatnego studia muzycznego.

Przed udziałem w programie korzystał z życia singla. Często randkował jednak nie spotkał na swojej drodze jeszcze tej jedynej, prawdziwej miłości. Grzesiek określa się jako romantyk. Swoją przyszłą partnerkę będzie traktować jak księżniczkę i dbać o to, by nie miała powodów do smutku i zazdrości.

Jak wygląda jego ideał kobiety? To szczupła i wysoka piękność z wąską talią i długimi nogami. Jednak gdyby jego wybranka nie miała odpowiedniej sylwetki, to on jako trener może pomóc jej w uzyskaniu świetnej formy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości