Gwiazdy

Georgina Rodriguez pokazała urocze zdjęcia córki. Wreszcie zdradziła, jak ma na imię

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia swojej nowonarodzonej córki. Dziewczynka przyszła na świat w połowie kwietnia, ale dopiero teraz Georgina zdecydowała się ogłosić, jak ją nazwała. Pociecha ma dwa piękne imiona.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez - dzieci

To wyjątkowo trudny czas w życiu słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo i jego partnerki Georginy Rodriguez. Z jednej strony cieszą się, że po raz kolejny zostali rodzicami, ponieważ na świat przyszła ich córka, jednak z drugiej strony, dochodzą do siebie po stracie syna. Georgina była bowiem w bliźniaczej ciąży.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

18 kwietnia Ronaldo za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się z fanami tragiczną wiadomością o śmierci dziecka. - Z największym smutkiem informujemy o śmierci naszego synka. To największy ból, jaki czuć może rodzic. Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by przetrwać ten trudny moment z nadzieją i radością. (...) Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać - napisał wówczas Cristiano. Zagraniczne media nieoficjalnie podawały, że maluch zmarł w trakcie porodu.

Portugalski piłkarz oprócz nowonarodzonej córki ma jeszcze czworo dzieci: 11-letniego Cristiano Juniora, 4-letnich Evę i Mateo oraz 3-letnią Alanę.

Georgina Rodriguez pokazała córkę

Georgina Rodriguez pierwszy raz pochwaliła się zdjęciami, na których dokładnie i z bliska widać jej córeczkę. Dziewczynka uroczo się na nich uśmiecha. Przy okazji dumna mama zdradziła, jakie imiona nosi jej pociecha.

- Bella Esmeralda. 18.04.22 - napisała partnerka Ronaldo.

W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów od fanów. "Jest taka piękna. Gratulacje", "Boże błogosławieństwo", "Księżniczka", "Esmeralda - uwielbiam to imię", "Aniołek. Wielkie gratulacje - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości