Gwiazdy

Ewa Mrozowska żegna się z programem "Gogglebox. Przed telewizorem"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi

Ewa Mrozowska przez osiem lat była częścią "Gogglebox. Przed telewizorem". Komentowała seriale, programy i zdecydowanie poprawiała widzom humor swoimi ripostami. Na swoich mediach społecznościowych ogłosiła jednak, że to koniec jej przygody z programem.

Ewa Mrozowska ochodzi z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd formatu poinformowała, że to już koniec. W nowym sezonie programu więcej Ewy Mrozowskiej nie zobaczymy. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, załączając kilka słów wyjaśnienia.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

- Dzień dobry Kochani! Od września nie zobaczycie mnie już w programie! To już koniec mojej przygody w #gogglebox! Po 8latach komentowania dla was, muszę się pożegnać.

Fani nie kryją smutku. W komentarzach pod postem możemy przeczytać, że będą za nią tęsknić. Widać, że widzowie ją uwielbiali - "Będę za panią tęsknić", "Szkoda, będzie cię brakowało", "Uwielbiałam pani komentarze" - Życiem matki uzależnionego 15-latka rządzi jego nałóg. "Marihuana przejmuje dowodzenie"

Ewa Mrozowska - kim jest?

Ewa Mrozowska pojawiała się na szklanym ekranie od prawie 8 lat. Przez 14 sezonów "Goggleboxa" dobrze dała poznać się widzom i zebrała rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 600 tys. osób.

Z zawodu jest profesjonalną makijażystką. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z efektami jej pracy. W 2013 r. wyszła za mąż, a w 2019 r. przyszedł na świat ich syn Leon. W ostatnim czasie na kanapach w "Gogglebox. Przed telewizorem" mogliśmy ją oglądać razem z mężem, Piotrem. Dziś gwiazda zapowiada koniec, a my wyczekujemy jej kolejnych projektów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości