Gwiazdy

Ciężarna Ewa Farna w sukience mini. Zobaczcie, jak wyglądała w zagranicznym talent show

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
piosenkarka w studiu DDTVN

Ewa Farna spodziewa się drugiego dziecka. Mimo zaawansowanej ciąży, wokalistka nie zwalnia tempa i nadal pracuje. Teraz pojawiła się w jednym z programów telewizyjnych w odważnej stylizacji. Zobaczcie, jak gwiazda wyglądała w sukience mini.

Ewa Farna o macierzyństwie

Ewa Farna we wrześniu 2017 roku poślubiła Martina Chobota, a w czerwcu 2019 roku ogłosiła, że urodziła syna Artura. W chwili przyjścia na świat dziecka wokalistka miała 25 lat. W późniejszych wywiadach podkreślała, że gdyby nie jej partner, pewnie nie byłaby teraz żoną ani mamą, ponieważ to on zmotywował ją do założenia rodziny. Mówiła także, że choć w mediach wykreowano negatywny obraz macierzyństwa, ona spełnia się w roli mamy.

- Jasne, że nie jestem już całkowicie niezależna, ale moje życie jest bogatsze o emocje. Wszystko ma większy sens - mówiła Ewa Farna w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Ewa Farna o rodzinie i życiu w pandemii
Ewa Farna o rodzinie i życiu w pandemii Źródło: Dzień Dobry TVN

Ciążowa stylizacja Ewy Farny

W listopadzie Ewa Farna ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Nie ujawniła, jakiej będzie płci, ani kiedy przypada jej termin, ale na pierwszy rzut oka widać, że brzuszek wokalistki jest już znacznych rozmiarów. Mimo zaawansowanej ciąży, wokalista nie rezygnuje jednak z zobowiązań zawodowych i publicznych występów. W niedzielny wieczór, 5 grudnia pojawiła się w międzynarodowej edycji popularnego programu typu talent show, czyli w programie "Superstar" w czeskiej telewizji.

Piosenkarka pokazała się w czarnej sukience mini od Jaroslavy&Dominiki Sedlackovych z niebieskimi elementami 3D, której długiej rękawy z delikatnego materiału praktycznie sunęły po podłodze. Ewa Farna założyła do tego rajstopy oraz długie skórzane kozaki na szpilce. Opublikowane przez siebie zdjęcie w owej stylizacji podpisała: "Moje spokojne niedziele adwentowe są właśnie takie".

Fotografia przypadła do gustu jej czeskim fanom. W komentarzach czytamy: "Świetna i naturalna", "Ewa sprawdziła się nie tylko jako niesamowita piosenkarka, ale także świetna, zabawna i naturalna prezenterka" czy "Wyglądasz niesamowicie".

A Wam jak się podoba jej stylizacja?

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości