Elliot Page bierze rozwód z Emmą Portner. Aktor wydał oświadczenie

Aktualizacja:
Ellen Page

Elliot Page i Emma Portner są na nagłówkach prasy kolorowej na całym świecie. Wszystko za sprawą rozpadu ich małżeństwa. Aktor podjął decyzję o odejściu od żony. - Mamy do siebie ogromny szacunek i pozostajemy bliskimi przyjaciółmi - czytamy w oficjalnym oświadczeniu pary.

Elliot Page rozwodzi się z żoną

Jak poinformował portal "Daily Mail", Elliot Page niedawno złożył papiery rozwodowe w manhattańskim sądzie. Aktor odchodzi od swojej żony po zaledwie trzech latach małżeństwa, które zawarli w 2018 r. Mówił wówczas, że "nie może uwierzyć, że tak cudowna kobieta zechciała być jego żoną". Małżonkowie wyznali, że zanim podjęli decyzję o rozstaniu, przeszli separację.
- Po wielu przemyśleniach podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Ta zapadła po naszej separacji, która wydarzyła się już zeszłego lata. Mamy do siebie ogromny szacunek i pozostajemy bliskimi przyjaciółmi - czytamy w komunikacie zamieszczonym w "Daily Mail".

Elliot Page o swojej orientacji seksualnej i zmianie płci

Elliot Page kilka miesięcy temu zdecydował się na drugi coming-out w swojej karierze. Kilka lat temu temu podczas konferencji Time to Thrive w Las Vegas, jeszcze jako Ellen Page, przyznał, że jest częścią społeczności LBGT. Identyfikował się wtedy jako homoseksualna kobieta. 4 lata później poślubił tancerkę Emmę Portner.
Niedawno jednak dowiedzieliśmy się, że obecnie określa siebie mianem niebinarnego transseksualisty. Informacja o tym, że aktor zaczyna posługiwać się nowym imieniem oraz nowymi zaimkami ("he/they"), pojawiła się na jego oficjalnym koncie na Instagramie. To właśnie tam Elliot, który nie identyfikuje się ze swoją płcią biologiczną, określił się mianem osoby trans.

Kim jest Emma Portner?

Emma Portner jest jest tancerką, choreografką nauczycielką tańca. Wystąpiła m.in. w wideoklipie Justina Biebera "Life Is Worth Living".
Zobacz też:
Zobacz wideo: Ellen Page to Elliot Page. Aktor poinformował, że jest osobą transpłciową i zyskał ogromne wsparcie w sieci
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości