Gwiazdy

Szczerość dzieci nie zna granic. Przekonał się o tym Cezary Pazura

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Jakub Kaminski//East News

Dzieci potrafią być nie tylko spostrzegawcze, ale i szczere do bólu. Zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie zadają pytania, których nikt by się nie spodziewał. Jedną z zabawnych historii w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami żona Cezarego Pazury, Edyta. Co się wydarzyło?

Edyta Pazura odpowiada na pytania dzieci

Edyta i Cezary Pazurowie od 14 lat są zgraną i kochającą się parą. Mimo 25-letniej różnicy wieku małżeństwo udowadnia, że PESEL w miłości nie gra roli. Zakochani doczekali się także trójki wspaniałych dzieci. Skrawek codzienności pokazują w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami zabawnymi historiami. Niedawno Edyta przyznała, że jedno z dzieci patrząc na zdjęcie rodziców, zadało nietypowe pytanie.

Mamo? A ty też będziesz miała takie paski na czole jak tata?

Maluchowi najwyraźniej chodziło o zmarszczki mimiczne, które aktor ma na twarzy. Edyta w równie zabawny sposób odpowiedziała jednym hasztagiem: #noajak.

Fani śmieją się ze szczerości dzieci

Nowy post Edyty nie umknął uwadze fanów. Obserwatorzy bardzo szybko zaczęli komentować nowe zdjęcie i śmiać się z opisanej sytuacji. Nie ma co ukrywać - nikt nie będzie wobec nas tak szczery jak małe dzieci, które bez wahania głośno powiedzą nam to, co myślą. Internauci obstawiali więc, że autorką wypowiedzi była Rita.

"Jakie te dzieci kochane, dzieci są cudowne", "Obstawiam, że Rita zapytała?", "Ach ta powalająca szczerość dzieci" – pisali fani.

Zobacz wideo: Szkolne i przedszkolne "wpadki" dzieci i rodziców

Szkolne i przedszkolne „wpadki” dzieci i rodziców
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości