"Skazana" to jeden z najlepszych polskich seriali. Kiedy premiera drugiego sezonu?

Agata Kulesza w serialu "Skazana"
TVN
Źródło: mat. pras.
Serial "Skazana" – oryginalna produkcja Player.pl okazała się dużym sukcesem. W związku ze świetnymi wynikami oglądalności i dużą rzeszą fanów, podjęto decyzję o kontynuacji serii. Oficjalna wiadomość ucieszyła widzów, którzy już nie mogą się doczekać kolejnych odcinków. Kiedy można się spodziewać premiery?

Serial "Skazana" – o czym jest?

"Skazana" to oryginalna produkcja Playera. Serial powstał na motywach książki Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie". Główną bohaterką jest Alicja Mazur – sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach, której pierwowzorem jest Beata Krygier. Serialowa pani prawnik znana jest z twardego charakteru i ze swojej surowości wobec przestępców. Przyzwyczajona do sukcesów zawodowych i życia na wysokim poziomie nagle znajduje się na życiowym zakręcie. Niespodziewanie zostaje niesłusznie oskarżona o morderstwo i osadzona za kratkami. Od tej chwili kobieta, aby oczyścić się z zarzutów, musi udowodnić swoją niewinność. Jej sytuacja jest jednak szczególnie trudna – prócz walki o dobre imię, Alicja Mazur musi przetrwać w otoczeniu więźniarek, które sama skazała.

Serial wyreżyserował Bartosz Konopka, twórca nominowanego do Oscara filmu dokumentalnego "Królik po berlińsku". Obok Agaty Kuleszy, która zagrała główną rolę, w serialu pojawili się także Aleksandra Adamska, Marta Malikowska, Martyna Byczkowska, Marta Ścisłowicz, Michał Czernecki, Bartłomiej Topa i Tomasz Schuchardt. 

Serial "Skazana" doczeka się kontynuacji – kiedy premiera?

We wtorek 19 października na platformie Player.pl został wyemitowany finałowy, ósmy odcinek serialu "Skazana". Widzowie z zapartym tchem śledzili losy sędzi Alicji Mazur, która musiała nie tylko walczyć o oczyszczenie z zarzutu morderstwa, którego nie popełniła, ale także o bezpieczeństwo swojej córki, Hani. Fani serialu zastanawiali się, czy i kiedy pojawi się nowy sezon. Okazuje się, że ze względu na dobre wyniki oglądalności i duże zainteresowanie widzów, platforma Player.pl zdecydowała się na kontynuację.

"Skazana", czyli nowy serial Player Original podbił serca naszych fanów, w zawrotnym tempie stając się jednym z najbardziej popularnych seriali wszech czasów w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską w zjawiskowej roli Pati dogania w oglądalności świetnie znaną "Chyłkę" 
- powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera.

Dokładna data premiery drugiego sezonu "Skazanej" nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że serial powróci w przyszłym roku. Pod postem na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy z niecierpliwością czekają na to, jak potoczą się dalsze losy Alicji Mazur. "Jak żyć do 2022 beż Pati", "Czekam, czekam… bardzo przypadł mi do gustu ten serial Pati i Alutka brawa dla wszystkich aktorów", "Oj TAK, już się nie mogę doczekać nowego sezonu", "Cały serial genialny. ale ten ostatni odcinek mega", "To jest jeden z najlepszych polskich seriali. Dawno nie oglądałam tak mocnego, wciągającego serialu. Moje gratulacje dla aktorów i całej ekipy od realizacji projektu" – pisali internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czernecki i Adamska o kulisach serialu "Skazana"

Czernecki i Adamska o kulisach serialu „Skazana”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Martyna Trębacz

podziel się:

Pozostałe wiadomości